1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect, wykrywanie mowy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalmx0, Listopad 10, 2010.

1. michalmx0

michalmx0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam! Jestem tutaj nowy, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na pytanie.
    A mianowicie kupiłem sobie dzisiaj kinecta i spodobała mi się funkcja mówienia do niego, oczywiście po angielsku. I tu mam pytanie czy jak przeniose konto xbox live na polskę to stracę możliwość mówienia do kinecta? Wiem, że chyba było coś o tym mówione, że jest blokada regionalna, ale nie jestem w 100% pewnien. Jeżeli tak to narazie nie zamierzam przenosić konta:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    I dobrze zamierzasz bo masz rację, na aktualną chwilę, jak przeniesiesz konto na Polski Live, zablokuje się możliwość mówienia do Kinecta NAWET po angielsku, także zostań na razie tam gdzie jesteś, i ciesz się gadaniem to kupy plastiku :D

4. michalmx0

michalmx0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    dzięki za odpowiedź
    teraz to tylko będę czekał na wprowadzenie polskiego języka lub zniesienia blokady regionalnej

Wczytywanie...

Poleć forum