1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect xbox elite 13604

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thrre, Marzec 23, 2012.

1. thrre

thrre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    zakupiłem kinecta i posiadam xbox elite z dashem 13604
    prosi mnie o aktualizacje
    w kienctie miga zielona dioda
    nie mogę kalibrować
    gdy uruchamiam grę Kinect Adventures nie wyskakuje mi nic od aktualizacji bym to wykonał,
    pobrałem jakąś aktualizację z forum dla gry kinect adventures sformatowałem pendriva 8 GB na fat32 ale niestety konsola go nie wykrywa dopiero muszę go przystosować pod konsolę, ale gdy to zrobię to już nie mogę nic wgrać na pendriva gdyż nie ma miejsca.
    Co zrobić? Pobrałem ze strony dash 14... ale nie wiem czy go wgrywac bo i tak pewnie przez pendriva to nie przejdzie? A i stracę możliwość grania w kopie gier.
    Proszę o porady

Edit:
    Szkoda, że nikt nie raczy pomóc w temacie.
    Chcę dodać, że pobrałem aktualizację 2.0.13604.0 z avatarami ale mam problem, że gdy nagrywam to na pendrive po formatowaniu fat32 z różnymi nazwami $SystemUpdate, $$ystemUpdate i niestety nie startuje aktualizacja. Czy ktoś może pomóc w tym temacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź czy masz prawidłową ścieżkę plików (Pendrive --> $Systemupdate --> pliki).
    Jakie masz LT?

Wczytywanie...

Poleć forum