1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect xbox one się rozłącza + pytania o gwarancje.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez domimura15, Lipiec 2, 2016.

1. domimura15

domimura15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Witam.Mam problem z kinectem, gdyż co chwila mi się on wyłącza i włącza, nie mogę nim sterować w menu, tylko w grze, co nic nie daje bo co chwila właśnie pada.Wcześniej miałem z nim taki problem, że pisało, o gubieniu orientacji czy coś w tym stylu i też się resetował co chwila.Kupiliśmy go rok temu i na przestrzeni tego czasu był bardzo mało używany.Moglibyście doradzić co z nim zrobić ? Może wina leży w systemie itp. ? Kabel sprawdzałem jest dobrze wciśnięty.Mam jeszcze pytanie odnośnie gwarancji.Ile trwa gwarancja na pady i kinecta? Wiem, że na xbox one 2 lata.Na stronie pisze mi, że gwarancja na kinecta wygasła 2016-04-26, a kupiłem go 29 lipca więc mogę ją przedłużyć i załapać się na wymianę? I dlaczego nie wyświetlają mi się pady, jeśli kiedyś przy rejestracji na stronie były.Proszę o szybkie odpowiedzi, gdyż czas goni.Pozdrawiam !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem co może być powodem, bo się nie znam. Co do gwarancji to tak:
    - Na Kinecta jest tylko rok gwarancji. Jeśli masz rachunek z Kinecta z dnia 29 lipca 2015 to pisz na support, oni Ci wyślą wiadomość na którą masz odesłać skan rachunku i wtedy Ci zaktualizują gwarancję i tym sposobem będziesz mógł go zgłosić na gwarancje.
    - Na Pady w XO jest 2 lata gwarancji tak jak i na konsole. Pady nie pokazują się w sprzęcie, w razie W zgłaszasz pada na supporcie i przyjmują.

small551 lubi to.
  4. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    To chyba nie będę cudował sam i przedłużę gwarancję.Wymienią i się sprawdzi czy to kinect. Jak nie to wyślę im potem konsolę.Po wysłaniu i dostaniu nowego sprzętu to mam gwarancję od nowa ? Na fakturce jest imię i nazwisko mamy dodatkowo źle napisane typu ma Murawska, a jest Morawska, a na stronie mam wpisane moje dane i przy rejestracji sprzętu też. Przeszkadza to w czymś?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, gwarancja nie biegnie od nowa tylko masz nadal taką jaką miałeś. Raczej nie powinno przeszkadzać, dla nich liczy się faktura. Zgłaszaj to czym prędzej, bo już Ci mało czasu zostało.

6. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Męczyłem się z idiotką ponad 2 godziny.Próbowała mi wciskać różne rzeczy ale w końcu uległa i zrozumiała, że nie dam się spławić i nie zapłacę bo musi mi przedłużyć gwarancję na sprzęty.Chamsko przedłużyła tylko kinecta ( byłem kulturalny). Sama za mnie zgłosiła naprawę i podała wszystkie dane, dostałem 2 wiadomości. To będzie moja pierwsza wymiana, więc jak to będzie wyglądało ? Sami przyślą kuriera ? Ile to trwa itp.:D ? Wydrukuje znaczek i pudełko skombinuje, a gość tam pomoże to jakoś zapakować bo nie mam tych materiałów co tam piszą? Czy zwykłą taśmą można ? No sorry zielony jestem.Pozdrawiam.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Paczka musi byc zapakowana tak zeby sprzęt nie zostal usKodzony. Kurier tylko odbiera a nie pakuje paczki.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

8. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak się trafia na kogoś trudnego w rozmowach to się z nim rozłącza na chacie i pisze ponownie, bardzo małe ryzyko, że trafisz znowu na tego samego konsultanta. Poza tym miałeś się nie tłumaczyć co Ci nie działa tylko napisać na dzień dobry, że masz złą datę gwarancji zarejestrowaną na stronie i że chcesz ją przedłużyć na postawie rachunku. Jak Ci przedłuży to zawsze się pytają czy coś jeszcze od nich chcesz to wtedy dopiero bym napisała, że chcesz go zgłosić teraz na gwarancję, bo jest uszkodzony ble ble. Kurier Ci sam nie przyjedzie, wchodzisz na maila i tam masz odnośnik w etykietce UPS do zamówienia kuriera. Zamawiasz go, albo telefonicznie, albo poprzez stronę. Załatw sobie albo jakieś styropiany, albo kup folię bąbelkową w sklepie (czasami mają też na poczcie). Jeśli nie masz ani tego, ani tego to załatw sobie kartonik i multum gazet, nawal tam dużo gazet do środka, a Kinecta opakuj dodatkowo w jakieś gazety tak żeby się nie uszkodził w transporcie i ewentualnie oklej te gazety taśmą wokół kinecta. Następnie oklej dobrze pudło taśmą, żeby się nie otworzyło w transporcie i wydrukuj etykietę, którą masz na mailu. Jak zamówisz sobie kuriera to musisz to mieć już zapakowane i przygotowaną etykietę do wysyłki. Kurier to tylko odbiera i leci w świat. Nic nie płacisz ani za wysyłkę, ani za odsyłkę sprzętu.

Tak na marginesie...nie wiedziałam, że mamy tak ograniczone społeczeństwo, które głupiej paczki do wysyłki nie potrafi zapakować. Trochę logiki kolego. Kurier jest od odbierania i przekazywania paczek, a nie do pakowania ;)

Ostatnia edycja: Lipiec 3, 2016
    p_bladek lubi to.
  9. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Nie tyle mi chodziło o wyręczanie mnie przy tym, co czy te materiały co oni podali muszą być i kropka.Pudełko sobie ogarnałem od cyfrowego polsatu, powsadzam gazet i okleje go materiałem od xboxa, a pudełko oklejone mocno taśmą bez papieru ujdzie? Czy coś ogarniać ? I mam jeszcze pytanko, czy ta etykieta na paczce tylko wystarczy ? Bo wszędzie inaczej pisze.W jednym źródle na stronie xboxa, że tylko ta etykieta, gdzie są moje dane i ich.W tym co mi wysłali na pocztę, że etykieta i napisane na pudełku moje dane do wysłania z powrotem, a na takim pdfie od nich, że na etykietę jeszcze oryginalną etykietę, którą da mi kurier czy co ?

10. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja okleiłam pudło naokoło dobrze taśmą i wystarczyło. Drukuj etykietę UPS z maila. Ja to wydrukowałam i przykleiłam na pudło i było dobrze. Nic tam nie wypisujesz, przecież wszystko masz zawarte w tej etykiecie, którą dostałeś od nich (Twoje dane i ich).

domimura15 lubi to.
  11. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Kurier zamówiony jak paczka dojedzie do Frankfurtu to wszystko będzie automatycznie aktualizowane na stronie czy może muszę coś kliknąć albo będę musiał?

12. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic Cie więcej nie interesuje. Do 2tyg powinieneś dostać z powrotem Kinecta. Dostaniesz maila, że Ci odsyłają.

domimura15 lubi to.
  13. amatus1

amatus1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!Od niedawna jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami xbox 360...wszystko fajnie chodzi za wyjątkiem jednej kwestii mianowicie mamy problem z kinectem gdyż słabo wykrywa nogi...odległość jest ok ok 2,3-2,6 metra, wysokości 1,7m...najgorzej jest jak gra moja córka która jest niska. Wyczytałem aby ustawić ręcznie - w opcji śledzenie i wszystko jest ok do chwili, później kinect się ponownie podnosi i córka ma problemy z graniem. Proszę o rade, co zrobić?Czy można zapisać ustawienia na stałe.

14. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A czy każdy z Was ma osobny profil do grania? Bo nie wiem jak u Was, ale u mnie Kinect zapamiętywał ustawienia na każdym graczu osobno. Jak się grało swoim profilem to nie miał problemu z wykrywaniem. A nie próbowałeś Kinecta dać gdzieś niżej? Ja mam ustawiony tak ok metr od ziemi i było okej.

p_bladek lubi to.
  15. amatus1

amatus1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak miałem niżej ale chyba za nisko i wtedy lapał slabo posadzke i od razu ucinał dół. Musze sprawdzic kwestie profili. Mam wrazenie ze po prostu po 2-3 grach np w kinect sport podosi sie i nie wraca do ustawien robionych recznie...

16. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam to samo z kinectem. Minutę pracował , potem się wyłączał, po minucie znowu się uruchamiał, aby za chwilę znowu przestać działać i tak w kółko. Też nie był wiele używany. Niestety zepsuł się 3 tygodnie po upływie rocznej gwarancji :(. Co więcej wiem nawet co powoduje tą awarię. Jest to po prostu awaria wentylatorka chłodzącego. Dlatego procesor kinecta się przegrzewa i wyłącza, a jak po chwili ostygnie to na chwilę znów wraca do życia. Podejrzewam że celowo Microsoft władował tam do środka jakiś badziewny chiński wiatraczek, aby kinecty psuły się wkrótce po upływie gwarancji. Gdybym wiedział jak to coś rozebrać to być może byłbym w stanie samodzielnie to naprawić. Microsoft jednak nie naprawia kinectów tylko jedynie wymienia na nowe. W moim wypadku już odpłatnie :(. Zdecydowaliśmy że jednak kinect jest na tyle fajny że będziemy go naprawiać. W wypadku wymiany pogwarancyjnej jest to koszt 313 zł z wliczonymi już kosztami wysyłki kurierskiej.

Wczytywanie...

Poleć forum