1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect za bardzo popularny.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez #PCMR, Październik 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    173
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Zachodnie sklepy nie dają już gwarancji, że dostarczą swoim klientom zamówiony egzemplarz Kinecta w dniu premiery. Wszystko dlatego, że popyt zaczyna przewyższać podaż.

Microsoft może już wkładać szampany do lodówki. Nadchodząca premiera Kinecta to murowany hit. Sieć GAME klientom, którzy złożą nowe zamówienia przedpremierowe, nie jest w stanie zagwarantować przesyłki pierwszego dnia sprzedaży. Brytyjski Amazon ogranicza maksymalną liczbę zamawianych sztuk przez "jedno gospodarstwo domowe" do pięciu. Play już ogłosił, że Kinect nie jest obecnie dostępny. Zestaw z Kinect: Adventures! można zamawiać wyłącznie po jednym egzemplarzu.

Co na to wszystko Microsoft?

- Jesteśmy podekscytowani nadchodzącą premierą Kinecta. Nie możemy się doczekać przekształcenia modelu domowej rozrywki na całym świecie - mówi przedstawiciel firmy. - Zamówienia przedpremierowe pokazały, że również konsumenci są żądni Kinecta. Będziemy starali się ze wszystkich sił, by urządzenie to było cały czas dostępne w sprzedaży w okresie przedświątecznym - dodaje.

Ta deklaracja daje nadzieję, że zachodnie sieci będą na bieżąco zaopatrywane w nowe dostawy Kinecta.

Źródło: Kinect aż za bardzo popularny - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daros

Daros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robi się ciekawie. W sumie dobrze, jeśli kinect zwróci im się z jak największą nazdyżką, tym więcej zainwestują w jego rozwój. Sam bym się zainteresował kinectem gdybym grał na tv, na monitorze to trochę lipa, no ale może kiedyś...

4. Loles

Loles Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    ehh, chyba jest to zapowiedzią podtrzymywania ceny natalki, a szkoda, gdyby nie było tak dużego zainteresowania cena szybko spadłaby do ceny osiągalnej przez zwykłego śmiertelnika w Polsce, a tak to będę zmuszony, poczekać na znudzone kinectem dzieci bogaczy i ich aukcje na portalach:/

5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm ciekawe co by się stało jakby po premierze byłby to niewypał .

6. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ja sie nie dziwie, jakby u nas to kosztowało np 150 zł to pomyslec ile ludzi by to zamowilo, niestety przy polskich realiach to jest drogie i kazdy czeka...ale cos mi sie wydaje ze to nie stanieje za bardzo, wystarczy spojrzec w jakich cenach jest zestaw do rock banda, albo gramofon do dj hero
    widzialem na allegro koles kupił juz przedpremierowo 3 gry na kinecta po 200 zł więc niektorzy nie czekaja i nie patrza ile to kosztuje tylko kupują jak maja za co

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Kinect jest dla casuali, czyli nie dla gracza który lubi strzelanki typu Bc2.
    Ta kamera jest nie dla mnie...

8. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    ehh u nas taka cena że tylko banan może sobie na to pozwolić... chętnie bym kupił ale 6 stów to przesada... juz chyba lepiej dołożyć i kupić Wii lub PS3...

9. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    już widze te tłumy ..... :yeye: osób które będą chciały zwrotu kasy za taki shit :D

10. Veok

Veok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Kinect nawet nie miał premiery a ty uważasz że to już shit. Komentuj jak wyjdzie.

----
    Cóż racja na polskie realia cena kinecta jest za wysoka.

11. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jak mnie tacy ludzie wku.... co tylko piszą by po narzekać człowieku to jest hit technologiczny i ma prawo kosztować ! i nie piszcie ze lepiej kupić Wii (pograsz w gry z pakietu zero hitów nie w to co gramy na naszych X-ach) albo PS 3 i ich nowy magiczny kontroler który tak naprawdę dla 1 gracza może kosztuje mniej niż Kinect ale on ma w standardzie obsługę multi ! a przecież o to w tym chodzi zabawa zaczyna się dopiero z kimś obok w jednym pokoju a nie z kimś online!. Jak chcesz kupić komplet dla 4 graczy dla PS 3 to musisz wybulić 800 zł była już na ten temat dyskusja i sorry ale jakoś PS szalu nie zrobiło a Natal już przed premiera ! Jeżeli chodzi o testy to robił je Urbański Gadzet Lab i był zachwycony !

Ps " Pad w empiku kosztuje prawie 150 zł a wy chcecie nowość technologiczna dla kilku graczy za taka sama cenę co pad 4x pad = 600zł"

Poczekajmy do premiery a na allegro na pewno będzie taniej ! niż w dniu premiery czy teraz. Zbijają kasę na Bananowcach to fakt ale ten zawsze musi miedz coś przed innymi za nie wiadomo jaką cenę. Jeden chce się pochwalić, drugi byle mieć, trzeci bo mu się naprawdę podoba nie każdy kto ma pieniążki jest taki sam !

12. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    I co niedowiarki,kto się oburzał,że nikt tego nie kupi i microsoft się na tym przejedzie?? Wy???Widać nie znacie amerykanów,i ich grubych portfeli z kasą na wszelkie nowinki ;D Polska mało kogo obchodzi,ale w anglii,ameryce itd.kinect będzie się elegancko sprzedawał i pobije ps move,czyli kopie wii.

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No ładnie się porobiło :D
    M$ pewnie sam się nie spodziewał takich cudów :D

14. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    poczekamy, zobaczymy, ocenimy. Ja osobiscie i tak na razie nie kupie bo kasy na to miec nie będę, ale czekam na kinecta i myślę ze to bedzie 3x lepszy niz "move" :)

15. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze powiedziawszy dziwię się takim zainteresowaniem Kinectem. Zapewne wiele z tych osób (a znając amerykanów jest to bardzo możliwe) nie prześledziło dokładnie co to za sprzęt, co faktycznie potrafi, jakie ma ograniczenia i błędy (nie wspominając o samych grach). Nawet redaktorzy portali internetowych, którzy testowali Kinecta podchodzą do niego z rezerwą. Mimo, że cena nie jest dla mnie żadną przeszkodą, to na pewno nie zdecydowałbym się na kupno tego w dniu premiery.

16. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bym z chęcią nabył to w dzień premiery, przyznam żeby zaszpanować i z rodzinką na pontonie poskakać... Może by śmiesznie było ze szwagrem i siostrzeńcem (i właśnie o to chodzi). A potem by wyszły poważne gry i dopiero by się zaczęła zabawa. A jak by Mi się nie spodobało to zawsze można sprzedać. Chociaż wyczuwał bym kucie serca gdybym szedł z sześcioma stówkami do sklepu żeby to kupić. 400zł to idealna cena jak dla Mnie. Wydaję mi się że to nie jest żadna nowa technoligia jest to przykrycie się zmianą różnorodnością rozgrywki... i takie "niby" popchnięcie technologii do przodu. Bo odczytywanie wpisanych skryptów ruchu miało już sławne "EyeToy" w naszej kochanej PS2, tym że o wiele Mniej rozbudowane ze względu na słabszą moc obliczeniową owej konsolki... Dlatego naprawdę nie wiem czym tu się podniecać i zachwycać. Kupią to zajarane dzieci które nie znają się na rzeczy i przyjemności z gry (z resztą jak kiedyś każdy z nas) i kupią Sobie bo napiszą "list do Mikołaja" i będzie extra prezencik pod choineczkę. A potem jak już tygrysek się zestarzeje w Kinectimals, będą sprzedawać na Allegro... Teraz każdy się tym jara i Ja też jestem ciekaw co z tego będzie. I jakie gry (z tych poważnych) będą należeć do grupy wartych uwagi, naciągających na kupno tej zabaweczki... pozdro

17. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dla mnie cena nie jest do końca przeszkodą tylko właśnie brak poważnych tytułów na kinecta, bo nie jara mnie tamaguchi w lepszym wydaniu - kinect animals, lub jakieś pływanie na pontonie czy tańczenie, tym bardziej fitness. W momencie gdy COD lub BF lub nawet GOW lub inne nowe hity będą wydawane na kinecta to będzie rewolucja, póki co to jak dla mnie zbędny gadżet.

18. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak dla mnie to nie dobrze że jest na to taki duży popyt i takie branie na Kinecta. Bo jeżeli się tak dobrze sprzeda do M$ zarobi w chu* kasy, przekona się do tego że cokolwiek nie zrobi, świetnie się to sprzeda za owiele wyższą cenę, konsekwencjami mogą być droższe nowe akcesoria, (bo przecież ma nasze logo Microsoft i jest do naszego Xboxa 360! Ludzie i tak to kupią nawet za cenę 10razy większą niż powinna) albo nowy Xbox będzie kosztował 2000zł, z czego dokładnie tysiąc idzie wprost do kieszeni M$ jako czysty zysk... Wiecie, M$ to jak jakiś stwór mityczny, im więcej zje, tym więcej będzie chciał żreć!

19. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Nie gdybajmy przed premierą, jeszcze wszystko się może zmienić
    Poważne tytuły może i będą, ale jak sobie wyobrażacie sterowanie w jakiejś strzelance przez Kinecta?
    Pewnie rola Kinecta przy takich grach ograniczy się do tego, że jak się przechylisz, to twoja postać w grze też itp

20. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ja uważam, że taka informacja to klasyczny chwyt marketingowy mający nakręcić sprzedaż - idąc wątkiem teorii spiskowej to najprostsza metoda żeby wzbudzić zainteresowanie produktem - "...skoro inni go chcą kupić to i ja chcę..."

21. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja kupię Kinect'a. Mi się to po prostu podoba i myślę, że będzie sporo poważnych gier na ten sprzęt.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum