1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect ZŁAMANY :) , teraz także na PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Qazimodo, Listopad 14, 2010.

1. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    Złamany Kinect, teraz także na PC

źródło >>> Złamany Kinect, teraz także na PC. Benchmark.pl

cytat " Wystarczyło ledwie kilka dni, czary mary, i już Kinect nie jest produktem luksusowym dla posiadaczy Xboksów.

W zasadzie już teraz dobrodziejstwem nowego kontrolera Microsoftu cieszyć się mogą posiadacze komputerów, na których zainstalowany jest Linux, a już niebawem do tego elitarnego grona mają dołączyć Macowicze i Windowsowcy.

Sprytne? Tak! Legalne? Nie bardzo... Tak czy siak żadna grupa hackerów nigdy się nad tym aspektem zyt długo nie zastanawia. Zwłaszcza, gdy łamanie Kinecta było... konkursem, a na zwycięzcę czekało 3000 dolarów
    "

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To by było tak otwierasz pliki sprawdzasz co gdzie i jak i dlaczego zmieniasz zmienne i jest niby łatwe a diabelnie trudne nawet otwarcie plików jest trudne.

5. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    do tego trzeba miec chyba Talent .

6. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawe czy coś z tego powstanie... Oby się na tym nie skończyło ;p
    I takich właśnie do Mam Talent! :D

7. Paul Falcon

Paul Falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Microsoft już chyba nie dba o zabezpieczenia bo i tak jest łamany co chwilę.. Ale i tak ja nie chcę piracić i używać hackowanych rzeczy itp. Wolę robić wszystko legalnie, tak żebym moją kolekcją gier mógł się chwalić ze oryginalna a nie pobierana z neta. :)

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    'Cześć laska, zobacz to moja kolekcja gier na X360, niezła, nie? Idziemy do wyra?'
    Koleś, moim zdaniem nie masz się czym chwalić, gdybyś powiedział, że masz 300 konną beemke to być może trochę byś mi zaimponował, ale tak...
    Myślę, że nawet kobiety wolałyby piratów, z tego względu, że są 'niegrzeczni' i przeciwstawiają się prawu (wiadomo w jakim stopniu :D).

Co do tematu, nie widzę sensu hackowania takiego czegoś, tak, czy siak gówno nas obchodzi PC. Gdyby zrobili tak, że Kinect działa na PS3, wtedy bym się zirytował, ale w tej sytuacji nie ma co '****'.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak... a ty wiesz co taka normalna dziewczyne obchodzi cala ta twoja kolekcja gier piraconych czy tez nie ? Zes teraz powiedzial... haha .

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wiadomo, że g*wno ją to obchodzi, ale chodzi o sam fakt, że dziewczyny wolą 'bad boys', oczywiście do czasu, ale jednak.

11. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czym tu sie chwalic? Ze masz gry za ktore zaplaciles kupe szmalcu a teraz sa warte po 30zl za sztuke? Mialem kiedys z 20 tytulow na xboxa. Potem zaczeli gry wydawac co zagrasz 4godziny i koniec. Jak gry beda warte 200zl to wtedy mozna placic i grac a tak niech sie wala.

A wracajac do tematu to fajnie by bylo jakby mozna bylo kinecta uzywac na pc.

12. Le Nino

Le Nino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sępopol

Nie wiem po co Kinect pod PC skoro i tak nie będzie na niego gier- a jak będą to robione przez zapaleńców.MS stworzył Kinect`a dla x360 i raczej nie będzie wspierał produkcji gier pod PC.No chyba,ze się myle.

13. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Czytałem jakieś 2 miechy temu że pracują lub ktoś ma stworzyć coś na podobizne Kinecta na PC ale nie pamiętam gdzie to było i nie wiem czy to nie były plotki. Chociaż taki wyrób Kinectopodoby też by się (czasami) przydał na PC chociaż może z większą czułością i dokładnością.

14. Frytas360

Frytas360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ciekawe kiedy bda gry na to :D

15. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli (jeśli to prawda) M$ myślał, że dwa razy zarobi na tym samym, ale nie wyszło. Bo jak wyjdą gry to zapewne piraci dojdą jak uruchamiać je na Kinekcie od x360 a nie od PC :p I bardzo dobrze! :)

16. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już dawno to widziałem , na xscene było.

17. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to jak wiedziałeś to czemu nie napisałeś...

18. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dla mnie bez znaczenie. Nigdy nie kupilbym takiego urzadzanie do PC.
    Konsloa to ... konsola:)

19. djcsm

djcsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czestochowa
    Wlasciwie najfajniejsza sprawa to multitouch. Reszta to zbedny bajer.
    Fajna sprawa dla ludzi zajmujacych sie np. muzyka. Teraz mozna sobie machnac studio na ekranie PC i miec pelna kontrole jak na zwyklym fizycznym mikserze. To jest to. Swoja droga, fajnie, ze ktos jednak ma troche w sobie zapalu zeby pokabinowac i zrobic cos przydatnego i ekstrawaganckiego z gotowego produktu. Teraz posiadacze Kinecta maja dwie zabawki w cenie jednej. To w sumie co sie dzieje teraz, to juz swego rodzaju reklama dla microsoftu i na bank wplynie to na sprzedaz tego dzyndzla.
    Czemu MS sie nie zabezpiecza, badz robi to slabo? Bo jak na grach nie zarobia to na sprzetach zarabiaja. Piractwo sie szerzy, ale zeby piracic to trzeba miec do tego sprzet ;) Proste. Po jakims czasie piracenie sie nudzi i ludzie zaczynaja kupowac edycje kolekcjonerskie naprawde dobrych tytulow (znam z autopsji... tak wyszlo ze zbieram pieniadze na AC z kodeksem, CoD z noktowizorkiem..... no i wybulilem te 500zl ponad na BandHero zeby miec te perkusje i inne paprochy do grania ;) To jest tak naprawde ukryty biznes. Gdyby MS mial straty, to nie rozbudowywalby konsoli, nie kontyuowalby jej sprzedazy, nie wychodzilyby nowe gry... Pomyslcie logicznie.
    A wracajac do tematu lamania Kinecta. Jesli okaze sie, ze to ma naprawde tak potezne mozliwosci jak sie zapowiada, to czekam az to troche spadnie z ceny i kupie chyba. ;)

20. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Czyli i pod PS3 też śmiga :p
    PS3 + Linux = Kinect :D
    Teraz tylko czekam na filmik Kinect + PS3 :D

21. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajnie byłoby se przeglądać strony internetowe przez kinecta i jakby jeszcze to byłoby 3D :). Tylko pomażyć...

PS-Myśle że pod PS3 po jailbreaku można byłoby podłączyć kinecta ale to tylko moje przypuszczenie :]

Wczytywanie...

Poleć forum