1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KINeCT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez umba, Listopad 19, 2010.

1. umba

umba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy Wasze kinecty wykonują obroty w lewo i prawo czy tylko góra dół ?? zastanawiam się czy mój nie jest walnięty ??

z góry dzięki za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. matheo

matheo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    P-ń
    jeśli masz nowego powinien chodzić we wszystkie strony

4. umba

umba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak ale w jakim momencie ? jezeli "uciekam lub prawo" on za mna nie podza ? nie wiem czy cos sie nie zrabalo powiedz jak go sprawdzic ?

5. michalmx0

michalmx0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    kinect obraca sie tylko w górę i w dół, jeżeli chcesz go obrócić w lewo lub w prawo musisz to sam ręcznie zrobić

6. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co Wy gadacie ? Kinect aby znaleźć Ciebie (gracza) wykonuje przy odpaleniu ruchy tylko w górę i w dół (przynajmniej ja tak mam). W stanie "spoczynku" gdy się nim poruszy można poczuć, że jego główna część jest tylko lekko osadzona na podstawce. Nie, nie podąża za Tobą, na YT jest filmik gdzie gościu przy użyciu noktowizora z specjalnej edycji Call of Duty (MW2 ?) widzi w swoim pokoju po uruchomieniu Kinecta tysiące kropek, to tak Kinect skanuje Twoje ruchy (tak mi się wydaje).

Wczytywanie...

Poleć forum