1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michhalek6, Kwiecień 28, 2011.

1. michhalek6

michhalek6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie czy jak podepne Kinecta do kompa to bedzie dobrze funkcjonowal czy sie nie zepsuje3 czy cos ?? a jak bedize dzialal to jak mam to zrobic ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rhyder

Rhyder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem jak jest właśnie z tym kinectem ale może mógłbyś mi powiedzieć czy opłaca się to kupić bo się nad tym zastanawiam ale troche dużo to kosztuje

4. -pawel3k-

-pawel3k- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mińsk Mazowiecki
  5. andrePL

andrePL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czemu miałby się zepsuć? przecież są drivery open source pod kinecta, póki co nie sprawdzę bo nie mam przejściówki na USB ale nic się nie powinno stać gdzieś chyba nawet czytałem że M$ planuje wydać gry na PC pod PC'tową wersję kinecta ;)

6. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
  7. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kupiłem 2 tygodnie temu nówkę za 400zł z zasilaczem i gra (standard) na allegro i powiem ci kolego nie żałuje ale to ty decydujesz czy kupisz czy nie ale fajna rzecz ;)

8. michhalek6

michhalek6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mnie sie bardzo podoba najlepiej wyszly na to gry taneczne ale pozostale tez sa niczego sobie

9. SolWer

SolWer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zabawka może trochę droga, ale uważam że warta swojej ceny, gry taneczne są naprawdę świetne, ze znajomymi można się świetnie ubawić, natomiast jeśli chodzi o fitnessy to też można się spocić. Ja osobiście bym tego do komputera nie podłączała, nie mówię że by się to zepsuło, ale ja próbować nie mam zamiaru. A skąd taki pomysł jeśli mogę spytać?:)

Wczytywanie...

Poleć forum