1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect_Sports_Ultimate_RF_XBOX360-ZRY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AngelOfDeath, Styczeń 15, 2014.

1. AngelOfDeath

AngelOfDeath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam taka wersje gry, ale to są dwie płyty nie wiem jak zrobić aby chodziło. Ponieważ na pierwszym dysku nie ma content. Posiadam konsole slim z dyskiem wewnętrznym 4gb, zewnętrznym 500Gb.
    mam tez pendriva 32GB sformatowanego pod konsolo i chodzi mi z niego GTA V. Czy mogę do niego dorzucić tą pierwsza płytę, czy jakoś inaczej to zrobić. Dziekuje za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Po pierwsze Po co Ci Pendrive Z GTA skoro masz 500 GB Dysk zew ?
    Po drugie Czy posiadasz FSD 3 ?
    Po trzecie czy tak trudno wam przeczytać poradniki w dziale RGH, nie po to się ESLORD i inni męczyli aby tylko sobie było http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/ post #2 Rozwiń sobie poczytaj jak się zgrywa gry
    Po czwarte było tyle tematów z grami 2 płytowymi po co to czytać, no po co jak można założyć kolejny durny temat ...

PRAWIE zawsze DISC 2 wrzucasz do 0000000000000000/MEDIA ID / tutaj lub/00000002/ TUTAJ
    CHODZI KONKRETNIE O ZAWARTOŚĆ FOLDERU CONTENT

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Dobrze,że napisałeś mu o przerabianiu gier : o

6. AngelOfDeath

AngelOfDeath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki !Pixel za odpowiedz bardzo pomocna.
    Co do gta v dysk wewnętrzny posiada 4gb a ja potrzebuje 8gb. Zrobiłem tak jak w wszystkich poradnikach bo nikt nie pisał, aby wszystko wrzucić na jeden dysk. Poza tym bardzo dużo czytałem własnie ten poradnik oraz inne.
    Ale nollo również dzięki za jakaś kol wiek odpowiedz zamykam temat

Poleć forum