1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinectimals - z TNTtorrent

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez orxech, Grudzień 30, 2013.

1. orxech

orxech Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    WYMODEROWANO

z tego oto linku pobieram sobie tą o to grę. Pisze że firmware lt2.0 takie jak moje.

Pytanie nasuwa się. To co ja mam zrobić by to nagrac i sobie grać. Cały cykl przetwarzania z XDG3 na lt2.0 mam zrobić czy po prostu tylko etap końcowy wypalania płyty ?

Zakaz linków do pirackiego contentu na forum - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Meehoweq

Meehoweq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chorzów
    Cały cykl przetwarzania z XGD3 na LT 2.0. Do tego, co ściągnąłeś powinien być dołączony plik z instrukcją.

4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Obraz jest przygotowany pod lt 2.0 z tego wynika. Jak inni piszą pod tą wstawką ,że działa wstawka to możesz wypalać (oczywiście myśle opiniach ludzi z lt 2.0)

5. orxech

orxech Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    nie ma zadnej instrukcji :((

Wczytywanie...

Poleć forum