1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinectimals

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sylwester211, Styczeń 4, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sylwester211

sylwester211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Belgia
    Witam wszystkich forumowiczow mam pytanie odnosnie gry kinectimals , moj syn gra w nia od jakiegos czasu i juz ma sporo rzeczy otwartych i co mnie zdziwilo ze zaczynajac loguje sie pod swoim uzytkownikiem to ma tylko 3 zwierzatka do wybory jakis lew i dwa inne kocury i wszystkie swoje osiagniecia i postepy natomiast jesli sie loguje jako nowy gracz to nie ma zadnych postepow w grze ale za to ma do wyboru tygrysa i czarna pantere i jeszcze jakies 3 inne kocury , czy to normalne ze podczas postepow w grze twoje zwierzeta znikaja (np. tygrys ) i jest zastepowany przez jakiegos lwa i juz sie wiecej nie pojawia tygrys. czy to normalne czy trzeba gdzies w jakies opcje wejsc zeby miec wszystkie kociambry ktore byly na poczatku gry.
    mam tez inne pytanie co to sa za dodatki w markecie xbox do wlasnie tej gry np.Biały jaguar (pluszowy) lub Tygrys indochiński oby dwa kosztuja 240 punktow ale jaka jest roznica oprocz tego ze jeden jest pluszowy czy to sa postacie ktore wykorzystam w grze czy to sa jakies badziewia dla avatara ktory gdzies tam z nimi bedzie a moj syn nadal w grze nie bedzie mial tego tygrysa do dalszej zabawy. dziekuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Odpowiem tak mianowicie grając na danym profilu nasz postęp w grze jest do niego przypisywany tak zwany zapis gry z angielskiego save, w momencie gdy zmieniamy profil na inny znika cały zapis dotychczasowej gry, tak jakby gra nowa osoba i musi zaczynać od nowa, a i jeżeli chodzi o te tygrysy to nie martw się gra jest tak po prostu zrobiona :)

1 osoba to lubi.
  4. sylwester211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Belgia
    Zgadzam sie z Tobą że nasze postępy w grze są zapisywane na danym profilu ale czy to jest normalne że robiac postępy w grze ubywa nam bohatarów zamiast ich przybywać (np. w grze Cars2 im więcej mój syn przejechal tym ma więcej samochodów i nowych tras) to w grze otwierają nam się nowe krainy a znikają bohaterowie dlaczego? po ptzejściu pewnego etapu pojawiło sie nowe kociątko wraz z zapytaniem czy chce tego nowego, jasne że chce , ale zauważyłem że znikają stare kociaki tak jak tygrys czy czarna pantera i to jest dla mnie dziwne czy ktoś z was tak ma czy u mnie się tak tylko dzieje.
    odnosnie pytania zakupu nowych zwierzątek które są w xbox market to czy jeśli je kupie to pojawią się w grze czy tylko będą jako maskotki awatara gdyż na stronie Tygrys indochiński - Xbox.com
    lub
    Czarna pantera (pluszowa) - Xbox.com
    gdy jestesmy zalogowani to one dobiegają do avatara i się z nim bawią a mnie chodzi o to czy pojawią się w grze aby młody mógł się cieszyć tym że ma znowu tygrysa, czy może mi to ktoś wyjaśnić. dziękuję i pozdrawiam.

5. Chocapick

Chocapick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    "Teraz Twój awatar może bawić się z gepardem z gry Kinectimals. "
    Czyli w grze nic się nie pojawia

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Wydaje mi sie ze zwierzaczki znikają ponieważ w grze jest możliwość grania na danym etapie tylko jedna wybrana postacią i nie ma możliwości zmiany dopóki nie ukończy sie danego etapu, tak jak pisałeś po zakończeniu etapu masz możliwość zmiany. Powiem ci ze osobiście nie posiadam tej gry o której mówisz ale przypuszczam ze tak jest, spróbuj ewentualnie gdy gra jest włączona nacisnąć na padzie przycisk strat powija się menu, być może tam jest możliwość w jakiejś opcji zmiana postaci :)

7. sylwester211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Belgia
    probowalem tak jak radziles wcisnac cos na padzie podczas gdy gra jest uruchomiona i jedyny przycisk ktory dziala to jest zolty Y i zalacza on kalibracje kinecta nic innego nie dziala na padzie. wiec odpuszczam sobie dalsze poszukiwania a zamiast kupowac jakies kocury to mlody zadecydowal ze chce nowu level w Disney univerce i tak oto kupilismy fineach i ferb oraz peter pan. kiedys sam sprobuje zagrac a kinectimals i zaologowac sie jako inny uzytkownik i zobacze czy znikaja zwierzeta a pojawiaje sie nowe. dzieki wszystkim za pomoc. pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum