1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KinectShera problemy z uploadem wideo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gregirland, Styczeń 8, 2013.

1. gregirland

gregirland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    Witajcie, proszę was powiedzcie mi, dlaczego jak gram z np. partnerem który ma konto na konsoli w jakąś grę kinect, i gdy gra się zakończy, to jest tam podgląd video i możliwośc uploadu na KinectShare.com, i nie mogę uploadować tego właśnie video, ponieważ pisze że nie wszyscy użytkownicy mogą być wyświetlani czy jakoś tak.
    Natomiast jak gram sam, to bez problemu mogę te video upnąć na KInectShare.com.

Wyjaśni mi to ktoś?

p.s. Ja mam konto Gold na ponad rok z góry.

Wczytywanie...

Poleć forum