1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinekt na starym xboxie

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez adaxus, Maj 9, 2011.

1. adaxus

adaxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witka

Kolejny temat jakich kilka już było. Ale mam mieszane myśli.
    Mam Xboxa Elitke 120GB z Liteonem i FW 1.60.

Chciałbym mieć kinekta. I teraz jak myślicie - czy zostawić tego i dokupić sensor czy sprzedać i kupić komplet od nowa.
    Nie grywam online więc pewnie z WIFI bym nie skorzystał i tak - co jeszcze powinienem brać uwagę między zakupem nowej a zostaiweniem starej ?

Jeśli głosy byłyby na nową - na co zwracać uwagę ? Jaka konkretnie data pozwala na "zabawę" z xboxem kinect ?

Czy stary xbox pociągnie kinecta ? Ma ktoś tak i jak to sie spisuje ?

Z góry THX za odpowiedzi

Pozdro
    Adaxus

2. Lotnik421 Xbox One

3. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Leć na starym. Zaaktualizuj flash napędu do LT+ dash min. 12xxx, zasilator do kinecta i jazda

4. adaxus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No boje sie tylko na przyszłość, żeby sie nie okazało, że stary xbox fat nie jest już support ;)
    Dash właśnie dzisiaj mi sie zaktualizował na kinektowy ( chyba ) bo sie pojawiło pełno wstawek z nim.

5. nadrat24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    W takim razie zostaje ci flash napędu i zasilacz. Fat ma takie same bebechy jak slim więc support raczej sie nie skonczy

6. adaxus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A o co chodzi z zasilaczem ? Do konsoli musi być mocniejszy ? Czy chodzi o zasiłke do samego kinekta ( który dołączają na niektórych aukcjach ) ?

P.S. A na tym sofcie 1.6 nie pogram tak jak dotychczas ?

7. nadrat24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Pograsz ale nie w gry z ap 2.5 których niedługo będzie masa. A zasilałka to tak do kinekta

8. shakall1977

shakall1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja teraz kupiłem do Elite z 2009 roku ....spokojnie slimy poprostu mają inne gniazdo przystosowane do kinekta czyli napięcie oraz współpraca konsoli a w starym masz usb do którego podłączasz kinekta a pośrodku jest rozdzielacz sygnał - zasilacz ... nawet śmiem twierdzić ,że lepiej podłączyć do starego bo można go odpiąć od zasilania i nie denerwuje uruchamiając się nieraz przez ruchy rękami w chwili kiedy chcesz go obsługiwać z pada ....jeszcze raz nie ma żadnej różnicy czy też strat spowodowanych przejściówką ponieważ nie różni się to niczym ...śmiało można do starszych x-ów podłączać ...ja jestem (znaczy córka) bardzo zadowolony a mam porównanie bo sąsiad ma slima z kinkietem a ja Elit przeróbkę z kinkietem ...polecam

p.s. nadrat24 przestań gadać głupoty ...jak to mówią w reklamie "POLAK POTRAFIIIII " ja dawno gram w gry z ap 2,5 ....

9. adaxus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i chłopaki dzięki wielkie... Już szaleje na kinect'cie
    Faktycznie działa bez zastrzeżeń a zabawa przednia.
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum