1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinekt z USA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matzet5, Grudzień 3, 2010.

1. matzet5

matzet5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem świeży w tym temacie więc proszę o pomoc. Mam zamiar kupić kinekta w USA, pytanie tylko czy wszystkie europejskie gry będą działały i czy będzie działał na europejskim xboxie, a w sprawie przejściówki do kinekta to wystarczy przejściówka USA-PL czy trzeba mieć dodatkowo generator?? Dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Gry nie będą działać bo są 2 wersje konsol NTSC I PAL gry z Usa nie działają na konsoli Pal :)
    Kup Kinekta w Polsce i się nim ciesz tak będzie najlepiej :)
    Co do przejściówki powinna być dobra ale nie gwarantuje sukcesu

4. onielen

onielen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Przejściówka wystarczy,z resztą jakbyś chciał wysyłać z ameryki to z wysyłką wyjdzie ci cena taka jak w Polsce

5. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Przejściówka która zmienia napięcie ? Ciekawe, Ciekawe... może się mylę ale w USA używają napięcia 110V 60 Hz jezeli Kinect nie obsługuje napięcia 110V-230V i nie ma konwersji PAL-NTSC to nic nie zrobisz. DO napięcia musiałbyś mieć transformator z 230 na 110, a z sygnałem nic nie zrobisz. CO innego jak to wszystko ma.

6. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    I tutaj drobna poprawka, działają gry z NTSC na PAL. Mam niemal wszystkie takie gry, a konsola kupiona w PL. Gry wszystkie w stanach, nie spotkałem się z niedziałającą grą, ale mam też stronę na której można sprawdzić i Kinect też mi działa.

Xbox360™ Regional Compatibility Guide - Można sprawdzić co działa, co nie.

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Swirus - ale w USA duzo gier sprzedawaja region free :) Choc mialem kiedys gre
    batman Arkham Asylum orginal w NTSCj i smigał.
    Wg.mnie ten kinect bedzie smigal na konsoli PAL ale nie gwarantuje.

8. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    smigac powinien smigac ale potrzeba innego zasilacza do starego xboxa na 220V ten hamerykanski ci sie zjara jak go podlaczysz do sieci u nas

9. matzet5

matzet5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź, mój tata kupi kinekta w Usa więc za przesyłke nie zapłace, transformator mam, więc nie ma problemu, a co do gier, to chodziło mi czy te gry z europy będą współpracowały na amerykańskim kinekcie???

10. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kinect sam w sobie nie powinien miec blokady regionalnej tak samo jak bys sie zapytal czy samochod z usa bedzie jezdzil po naszych drogach

11. anakin11

anakin11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Dokładnie, kinect nie ma żadnych zabezpieczę regionalnych. Jest on coś w rodzaju dodatku do konsoli, więc wszystko bedzie działało sprawnie bo sam tak robię i działa świetnie. Chociaż ja wolę pada, tak że kinect sprzedaje, jest on bardziej przeznaczony dla młodszych graczy ;]

13. fan12man

fan12man Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktos juz przetestowal dzialanie kinecta ze Stanów na polskiej konsoli. Mogę na lockerzie wziac kinecta za darmo i tyle co mnie przesylka wyniesie wiec teoretycznie duzo taniej to wyjdzie. Tyle, ze w opisie jest niby napisane US/Canada-compatible only. I teraz jestem ciekawy czy jedynym powodem jest zasilanie. I tak posiadam starego xboxa, wiec zasilacz u nas na allegro bym musial kupic.

14. Bajo88

Bajo88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam kinekta z usa od konsoli ntsc i z konsola pal wszystko dziala bez problemow.

Wczytywanie...

Poleć forum