1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kino domowe Denon-pytanko.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sweeterek, Kwiecień 25, 2011.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie,sugerując się tym poradnikiem http://xboxforum.pl/sprzet-f27/kino-5-1-[poradnik]-79724.html wybrałem sobie zestaw kina domowego Denon AVR 1311+Kolumny Jamo 5.1.
    Wszystko fajno,niby ma te wejscie Optical IN [​IMG] ale zastanawiam się czy podłącze pod nie X360 bo tam jest napisane TV.
    Druga sprawa,że pod ten amplituner,będe chciał podłączyć jeszcze TV oraz PC,podłącze bez problemu czy nie da rady pod ten ampli ?
    Możecie jak chcecie coś doradzić w cenie max 2700 zł.wszystko nowe,żadne używki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Trochę kiepskie to zdjęcie,ale widzę,że ten sprzęt ma hdmi,także wszelki sprzęt podłącz przez te wejścia.Do ampli podłącz kolumny i powinno być ok.

4. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Zdjęcie poprawiłem,a co z tym opticalem ? Jest dobry ? Nie przeszkadza,że jest tam napisane TV ?
    A możesz mi kolego powiedzieć jak podłącze sprzęt poprzez HDMI ? Bo się w tym nie orientuje :D
    Dla przykładu TV,co skąd mam wyprowadzić do amplitunera ?

5. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Widzę,że na wejściu optical jest zaślepka a więc ciężko mi stwierdzić czy to wejście rzeczywiście tam jest.Muszę poczytać o tym Denonie i wtedy zobaczymy.

6. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji na temat tego czy ten ampli ma wejście optyczne,ale wydaje mi się,że ma ( nie jestem tego pewny ).Jeżeli ma to musiałbyś nabyć kabel światłowodowy czyli optyczny.Xboxa musiałbyś podłączyć do tv przez hdmi,a przewód optyczny podłączyć w wyjście optical w tv do wejścia optical w tym ampli.Oczywiście zakładam,że ten Twój Panasonic wszystkie te wejścia i wyjścia posiada.

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Co do opticala to nie wiem czy ten mój TV ma,ampli ma napewno wejście Optical IN.

Wczytywanie...

Poleć forum