Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

edgorek

Banned
Użytkownik
witam.
mam premiumz hdmi.
jak podlaczyc x360 do kina domowego? chodzi mi wyjscie opytczne.jak to zrobic? w kinie domowym nie mam hdmi.
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

Stary tutaj tego chyba nikt nie wie. Juz założyłem podobny temat, :

Kod:
http://x360iso.org/index.php?topic=1428.0
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

Jeżeli masz telewizor obsługujący technologię "HDCPI" to nie ma nic bardziej prostego. Konsolę podłączasz kablem hdmi do tv. W telewizorze wpinasz w wejście OUT kabel optyczny a z drugiej strony do Wzmacniacza/ampitunera i to wszystko powinno to wyglądać tak


KONSOLA -HDMI---> Telewizor
Telewizor -OPTICAL CABLE-----> wzmacniacz ampituner
wzmacniacz ampituner -------> Głośniki

Technologię HDCPI posiadają te telewizory z wyższej pułki powiedz jaki masz model TV to Ci powiem czy ma on to HDCPI

A co do True Surround (prawdziwe przestrzenne brzmienie ) to żadna gra tego nie obsługuję ;)
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

no ja mam z wyzszej pulki (kupiony jakis czas temu) a nie mam wyjscia optycznego. SAMSUNG 32R81. ale znalazlem cos takiego na necie:
Kod:
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360hdmiavcable/
ale na allegro kosztuje 180zł!!! :eek:
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

SAMSUNG 32R81 to jest bardzo kiepski TV :D
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

to ciekawy jestem co sądzisz o badziewach LG tanszych od samsunga o połowe. Jak dla ciebie z górnej połki 32cale tv kosztuje w granicach 10000 to gratuluje dobrej pracy i szczescia ze tata miał kontakty :eek:.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

32 cale tv to Tylko Panasonic i Sony (Samsung się nadaję do oglądania filmów ale nie do grania)

Dobry 32" kosztuję 4-5 tyś
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

Moim zdaniem za dobry HD Ready 32 calowy musisz dac 2.5 - 4.5, a za Full HD 32 cale jakies 5 - 8.

A ten Samsung nie jest wcale zly, to ze niema wyjscia optycznego nie jest wcale dziwne - wszak zadko sie ono przydaje, do odtwarzaczy dvd / bd / hd-dvd mozna podlaczyc kino domowe nie uzywajac tv jako "przejsciowki".
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kino domowe do x360(premium) kabel optyczny

Laska napisał:
32 cale tv to Tylko Panasonic i Sony (Samsung się nadaję do oglądania filmów ale nie do grania)

Dobry 32" kosztuję 4-5 tyś
nie nadaje sie do grania? ehhh niby czemu? skonczylem juz kilka gier i to w wiekszości akcji i za kazdym razem wrażenia nieprzeciętne.. Grafika masakryczna. Nie zauważam żadnego smurzenia,super kontrast. Poprostu masakra. Ale nie schodzm z tematu. Temat był o kinie domowym a nie telewizorach :]
 

Do góry Bottom