1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kino domowe problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LinePL, Lipiec 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam kinomowe Harman kardon avr 138 i zrobilem tak..
    Podlaczylem kabel optical bezp. z konsolki do kina.. nie mam glosu .. co jest zle ,jak podlaczyc .. patrzylem na poradniki na forum ale zaden mi nie pasowal,... jak podlaczyc bezp. konsola-kino albo jakos inaczej

Chcialem tak:xbox-tv(hdmi)....tv-kino(optical) ale w tv nie mam opticala...

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Już założyłeś jeden temat o tym.
    Dałem tobie link do poradnika, jest tam wyraźnie napisane że klocka z kinem łączymy audio adapterem.
    Kosz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum