1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kino domowe

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Pilot555, Marzec 31, 2014.

1. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Szukam coś w rodzaju kina domowego jak jest najlepszy typ,marka,jakie ma wejścia (czy bym go mógł podłączyć pod X 360) i kodeki.Ile taki dobry zestaw by kosztował.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprecyzuj pytanie i podaj kwotę.
    Możesz kupić amplituner (Denon, Onkyo, HK) i do tego zestaw kolumn 5.1 to minimum 2 tys. za używane (i to w sumie nie wiem czy się zmieścisz). Amplituner najlepiej już z nowymi kodekami DTS HD. Zwróć uwagę, ze niektóre maja wejścia/wyjścia HDMI ale puszczają tylko obraz bez dźwięku (starsze modele np. sprzed 3 lat).

Ja sobie sprawiłem budżetowy sprzęt (pierwszy amplituner to tez nie chciałem szaleć), czyli używka Denon 1713, do tego kolumny podłogowe Tannoy M3 i głośnik centralny. Jeszcze potrzebuje dwa podstawkowe i będzie ok. Taki komplet jak dla mnie gra już przyzwoicie, dźwięk z stereo jest bardzo ładny, a i w filmach tez daje rade.

Możesz tez kupić bluray i komplet plastikowych głośników za chyba 1 tys.

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Podaj cenę jaką chcesz na to przeznaczyć - bo tak to można gdybać i oscylować w zestawach od 500-1000zł do 50tyś zł., a pewnie i więcej też by się dało...

5. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    2500 zł,można go podłączyć pod X 360 ?

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Jak duże pomieszczenie w którym bedą stać głośniki; budżet jakim dysponujesz
    sprecyzuj trochę swoje pytanie bo kiepsko cokolwiek stwierdzić

7. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    25 m kwadrat, a ile takie głośniki maja watow,sam pokój gościnny w moim domu ma 40m kw.Kino domowe z dolby digital dobry pomysł ?

8. jmyung

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak masz 2500 zl to śmiało kupuj jakiś amplituner + komplet kolumn. Nie będzie to zestaw dla audiofili ale na domowe warunki będzie super. Jeszcze pytanie jaki masz TV.
    Xboxa i inne urządzenia wideo podłączasz pod hdmi in w amplitunerze, a wyjście hdmi podłączasz pod TV (jeśli masz to pod hdmi arc w TV).

Ja mam Denona 1713, calkiem niezly. Ma podłączenie do LAN wiec mogę udostępniać po sieci muzykę i zdjecia.
    Najlepiej jak pójdziesz do sklepu i posłuchasz jakichś zestawów. Harman Kardon, Denon, Onkyo czy Yamaha do wyborku do koloru

Wszystkie są z Dolby Digital, ale to stare kodeki. Szukaj z kodekami HD (DTS HD i Dolby TrueHD).

9. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Urzywam monitor Led 21 cali najlepsze rozwiazanie dla jednego gracza,głośniki Logitech 5.1

-=SETH=- //ort

10. jmyung

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak pod monitor to moim zdaniem szkoda kasy na zestaw kina. Prędzej bym sie za jakimś TV rozejrzal

11. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem kiedyś pod telewizorem firmy Curtis z lat 90 ale mi się znudziło i kupiłem monitor

12. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jakie te logitechy masz?

13. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Logitech 5.1 głośniki

14. jmyung

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Model. Bo Twoja opowiedz na pytanie jest podobna do rozmowy typu: jakim samochodem jeździsz? - niebieskim.

1 osoba to lubi.
  15. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Model to Z506,głośniki mam trzy lata.Całkowicie mi model wyszedł z głowy i nie mogłem go sobie przypomnieć.

Wczytywanie...

Poleć forum