1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kino domowe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chudi94, Styczeń 2, 2011.

1. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam zastanawiam się nad "złożeniem" kina domowego.
    Więc tak:
    2x taki zestaw 2 KOLUMNY PODŁOGOWE VOICE KRAFT 500W +okablowanie (1380467424) - Aukcje internetowe Allegro (czyli w sumie 4 kolumny podłogowe)
    Subwoofer (nie wiem jeszcze jaki, moglibyście poradzić coś?)
    Amplituner (też nie wiem jaki)
    Teraz żeby to wszystko połączyć to potrzebny mi kabel głośnikowy (nie wiem jaki)
    Kino domowe miało by być podłączone do laptopa/xbox'a 360/TV
    Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

PS. Zakupy robiłbym "na raty" tzn. nie kupie wszystkiego naraz tylko pierw np. głośniki po kilku miesiącach subufer itd. (robił bym tak ponieważ nie mam tyle kasy)

Proszę o odpowiedź co sądzicie o czymś takim, jakieś propozycje i porady mile widziane.
    Pozdrawiam chudas94

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  4. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. Excalibue

Excalibue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie autor tematu kupił już sprzęt lecz może to pomoże innym. Jeśli chcecie budować zestaw do słuchania muzyki lub oglądania filmów na bazie produktów Voice Kraft, grubo się rozczarujecie. Jedynym wyrobem który nadaję się do kupna są subwoofery tej firmy. Za zł +/- 300 grają one bardzo dobrzę, lecz reszta to już niestety klapa. Pozdrawiam.

6. Doomsday

Doomsday Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie lepiej, zamiast kompletować wszystko samemu zdecydować się na kompletne kina domowe? To już wszystko będzie ze sobą kompatybilne etc...

Wczytywanie...

Poleć forum