1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kino domowe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez taczka, Grudzień 18, 2011.

1. taczka

taczka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako że kupiłem tv teraz przydało by się kino domowe, interesuje mnie kino z wejściem optycznym, ceną 500-600zł i jakością dźwięku dla pospolitego zjadacza chleba. Co myślicie o Samsung HT-D350?

2. Lotnik421 Xbox One

3. koyoo

koyoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Jakie Tv kupiłeś ?:confused:

4. taczka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Akai 3254HF, dałem 999zł w avansie, obraz za tę cenę jest bardzo dobry. A telewizor Polskiej produkcji więc miejmy nadzieję będzie dobrze.

5. herthinio

herthinio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Berlin
    Siema polecam ci LG HT953TV mam te kino domowe juz 3 lata i jest prze fantastyczne. wspanialy wyglad Bas ogromy wspaniala jakosc dzwieku mam tez podlaczane do xboxa i efekty w grach sa nie samowite
    HT953TV kino godne uwaki fakt troche kosztuje ale warto:)

6. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    tylko tyle ile kosztuje to kino LG, to jest cena jednego głośnika z średniej półki... Nie jestem audiofilem, jednak nie wierzę, że to kino może przyzwoicie grać...

7. herthinio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Berlin
    chyba sie pomyliles, patrzac na inne kino domowe niz mi chodzilo i ktore mam.. bo te kino jest okropnie drogie to po 1 a po 2 gra niesamowice jak nie miales stycznosci z tym kinem to nie wypowiadaj sie:) sory ale taka prawda:) chyba ze cie zle zrozumialem to wielkie sory

8. herthinio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Berlin
    ja za te kino placilem 3 lata temu ok 2500€ bo mieszkam w niemczech jak co

9. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Po co podajesz mu takie kino? On szuka czegos w kwocie 500-600zl
    Ludzie zastanowcie sie co piszecie..

Co do kina domowego to wejdz sobie na allegro, wpisz aby szukalo Ci do kwoty 600zl i obadasz co mozesz kupic za ta cene..

10. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    samsunga sobie odpusc w tym przedziale cenowym dzwiek tragedia

11. herthinio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Berlin
  12. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie tylko w samsungach ... cena troche skromna

13. taczka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że budżet skromny ale 600 to max, mam jeszcze sporo wydatków a jak teraz nie kupie to później będzie ciężko.

14. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Zapytam Cię tak: czy koniecznie musi mieć wejście optyczne ?? Kina domowe nawet bez tego zdekodują Ci dźwięk ze zwykłego stereo do sygnału 5.1 a efekt będzie podobny. Jesteś wyczulony na jakość dźwięku ?? Jeżeli tak to nie bierz żadnych samsungów ani LG. Powiem Ci tak co ja zauważyłem. Im nowsze kina tym słabsza jakość dźwięku. Upychają różne bajery typu bluetooth a zapominają o jakości. A to jest najważniejsze jak dla mnie. Zainwestuj w jakiś zestaw sprzed paru lat. Będziesz zadowolony napewno. Bez tych zbędnych pierdół. Sam mam zestaw Panasonic SA-HT990. Nie ma nawet USB. A jakość dźwięku boska. Miałem już trochę kin ale to jest najlepsze. Muzyka tutaj żyje. Czujesz się jak na koncercie. Parę lat temu był to zestaw z górnych półek a teraz możesz go niedrogo dostać. Poczytaj sobie opinie o tym zestawie. Ciężko go będzie chyba dostać :(

Polecałbym Ci któryś z tych zestawów:
    http://allegro.pl/panasonic-sa-ht870-super-kino-domowe-najtaniej-i2000294534.html
    http://allegro.pl/kino-domowe-panasonic-sa-ht870-super-cena-i2003857800.html
    http://allegro.pl/okazja-panasonic-sc-ht855-tanio-i2006674593.html

2 pierwsze nie mają DivX. To jest wadą. Musiałbyś dokupić sobie jakiś prosty odtwarzacz dvd z Divxem.
    Osobiście brałbym któryś z tych dwóch pierwszych (To ten sam model SA-HT870). Zauważ że ma subwoofer aktywny (ze wzmacniaczem) a nie pasywny tak jak prawie wszystkie obecne na rynku zestawy w tej cenie. Będzie grał napewno świetnie i o niebo lepiej jak te które widzisz w marketach (nie mówię tu o zestawach od 2500zł wzwyż typu YAMAHA czy ONKYO) a myślę że mógłby z nimi powalczyć.

15. taczka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wejście optyczne potrzebne bo jak mam inaczej xboxa podłączyć? Jest jeszcze możliwość że zamiast kina kupię kinecta. Wiem że kinect to sporo zabawy i frajdy a kino to z kolei jakość dźwięku przestrzennego, na pewno obu w tym samym czasie nie kupie.

16. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    zastanow sie na glosnikami z 5500 za 600zl uzywki moze jakies wyrwiesz

17. kamilradom1910R

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Wiedziałem że o to zapytasz jak podłączyć he he Wystarczy kupić taki adapter (oczywiście jak masz konsolę podpiętą kablem HDMI, bo jak zwykłym to wpinasz kable od dźwięku ten biały i czerwony bezpośrednio w kino) OKAZJA!ORYG ADAPTER AUDIO XBOX 360+DŹWIĘK 5.1-HDMI (1997053302) - Aukcje internetowe Allegro. Dokupujesz kabel czincz o taki Kabel 2 x RCA - 2 x RCA 1,2m 2 x CINCH - 2 x CINCH (1983012292) - Aukcje internetowe Allegro. Jeden koniec wpinasz w adapter a drugi w kino i masz 5.1. W tych kinach jest też taka funkcja że wystarczy podpiąć je pod telewizor zwykłym kablem EURO-EURO. Wtedy Xboxa podpinasz jak dotychczas, a na kinie ustawiasz tryb TV i dźwięk sam się dekoduje i leci przez kino. Możesz w ten sposób oglądać również telewizję. Co do tych logitechów to te kina które Ci podałem biją je na głowę pod względem jakości dźwięku. Wiem bo sam ich używałem (chodzi mi o z5500). Teraz tylko Twój wybór czy chcesz mieć w domu dobry sprzęt który będzie służył długo i do wszystkiego.

18. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie siej glupot, takim adapterem oczywiscie uzyska dzwiek 5.1 ale nie poprzez chinche, tylkio przez wejscie optyczne, ale do tego trzeba miec tez albo glosniki z takim wejsciem albo kino domowe z dekoderem, poprzez chinche masz normalny dzwiek tylko we wszystkich glosnikach

19. taczka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponowie moje pytanie, czy bardziej się opłaca kupić kinecta, dozbierać kase do tysiąca i wtedy myśleć nad kupnem kina czy teraz kupić kino i zbierać na kinecta

20. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tego Ci nikt nie powie bo to twoja wola, ja bym wolal kino domowe zeby miec super wrazenia z gry(i takie sobie ostatnio sprawilem) niz kinect do ktorego trzeba mniec kilka osob zeby byla fajna zabawa bo samemu to raczej nudno

21. kamilradom1910R

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Stary głupoty to Ty siejesz i chłopakowi głowę lasujesz. Widzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale to problem współczesnej młodzieży. No i analfabetyzm się szerzy :) Chcesz być mądrzejszy niż jesteś a Ci to nie wychodzi. Zresztą .... wbijam w ten temat już. Wyraziłem swoją opinię, podałem sprzęt w jaki warto zainwestować i jak kolo kumaty to przemyśli to a jak nie to kupi te słabe Logitechy albo jakiegoś szajsunga i będzie miał te swoje 5.1 z plastikowych pierdziawek ale przez wejście optyczne.

Wczytywanie...

Poleć forum