1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kkompedium wiedzy Bad Company 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez parasite, Sierpień 30, 2010.

1. parasite

parasite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zaczynamy tworzyć kompedium, więc do roboty ! :)
    na początek Laguna Persa
    mapka każdy może ściągnąć stąd: http://a.imageshack.us/img576/5524/lagunapresamap.jpg
    Nie będziemy się rozdrabniać, najpierw np. w paintcie zaznaczamy na mapie co mamy do zaznaczenia, a potem opisujemy swoją ulubioną postać ( klasa + sprzęt ) w OBRONIE i ATAKU
    p.s. na mapkach możecie zaznaczać w jaki sposób chcecie ( cyferki, albo słowny opis ), prosiłbym tylko o przestrzeganie kolorów :), daltonistom chętnie pomogę !

kolor czerwony - dobra miejscówka do kampienia podczas OBRONY
    kolor niebieski - miny ( wiadomo - podczas OBRONY )
    kolor żółty - miejscówka do kampienia podczas ATAKU

http://a.imageshack.us/img444/5524/lagunapresamap.jpg
    ( nie mogę dodawać załączników [ dlaczego ?? ] więc moja mapa jest w tym linku )

ATAK

najczęściej biorę snajpera z c4 i g3, szybko wskakuję na skuter i podpływam do punktu "B". Ewentualnie, jak obrońcy są sprytniejsi, atakuję po prostu "B" od lewej flanki na tych górach ( wtedy można wziąść SVU Snaiperskaya Short, VSS Snaiperskaya Special z celownikiem x4 ). Jest tuaj pełno krzaków w których snajper kiedy się nie porausza, jest praktycznie nie widoczny. Po zdobyciu pierwszej bazy nie latam raczej UAV'em, bo zawsze ktoś się znajdzie z nożem za plecami ;)

OBRONA

Często wybieram mechanika z minami ( co do broni, to na krótki dystans fajne jest PP-2000 Avtomat, albo UZI ). Na miny w wodzie, szczególnie po utraceniu pierwszych baz nie ma bata !! Każdy na nie wpada :) !! Naprawdę można nabić niezłą ilość punktów na tym patencie. Miny można także ustawiać na plaży, gdzie podpływają łodziami, żeby zaatakować pierwsze dwa punkty A i B. W obronie zdarza mi się też zagrać snajperem albo szturmowcem z M416

p.s. co ciekawe ostatnio koleś podczas ataku wjechał na tą górę bradley'em i ostrzeliwał ostatnie dwa punkty obronne ( zaznaczyłem to kolorem białym, masakra próbowałem tam na piechotę i nie da rady a co dopiero pojazdem ??!! Nie wiem jak on to zrobił !! )

Wczytywanie...

Poleć forum