1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klan Black Ops II

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZarabiaczekPL, Maj 25, 2013.

1. ZarabiaczekPL

ZarabiaczekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Witam,

postanowiłem napisać ten temat ponieważ nie mogę nigdy znaleźć żadnego polaka podczas gry. Chodzi oczywiście o grę Black Ops II tak jak w temacie. Samemu jest czasami nudy a w grupie siła. Poza tym chciałbym z kimś pogadać o grze itp. (nikt z moich znajomych nie gra w nią na xbox)

A więc może coś o mnie i o mojej grze:
    Posiadam mikrofon
    Tryb gry: Ogólnie gram DM Drużynowy ale lubię też pograć sobie w Demolkę
    Aktywność: Codziennie około 1,5 godziny
    Nick w grze: ZarabiaczekPL
    Średnia punktów w DM: 334 oraz współczynnik około 2.18

Jeśli ktoś chciałby pograć tak na luzie niech wysyła zaproszenie do znajomych i na pewno zgadamy się na jakąś wspólną grę.
    Jeśli jakiś klan szuka gracza proszę również pisać tutaj na pw bądź bezpośrednio na konto xbox. Chciałbym pograć coś bardziej profesjonalnie że tak powiem:) Gra na publicznym czasami denerwuje ponieważ często w team trafiają się bardzo słabi graczem. Niejednokrotnie miałem sytuację typu: Tylko ja na dużym + a reszta zespołu na -. Na szczęście zdarza się że są to mecze wygrane ( wiadomo, statystyki trzeba wbijać )

A więc podsumowując: Proszę o kontakt jeśli ktoś jest zainteresowany.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Wczytywanie...

Poleć forum