Klan CrySomeMore | Nabory do dywizji!

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Zapraszam do nowego klanu w grze Battlefield : Bad Company 2 o nazwie Cry Some More.​

Jak wszyscy gracze tej pięknej gry wiedzą - Bad Company 2 jest grą drużynową. Niestety ciężko jest grać drużynowo z nieznanymi nam osobami losowo dobieranymi razem z serwerami, jednak rozgrywki klanowe to zupełnie zmieniają. Gra się dużo lepiej, można ustalać różne taktyki, pożartować i pogadać. Jeśli jesteś więc osobą lubiącą grać w drużynie, to ten klan jest dla Ciebie !

Czego wymagamy od graczy? Wymagamy ogarniania podstawowych map w grze (nie gramy w dodatek Vietnam !), doświadczenia w grze, przynajmniej 22 levela, poczucia humoru, czasu dla naszego klanu i towarzyskiej duszy. Co do spraw sprzętowych, to wymagamy kodu VIP i Headsetu.

Preferujemy głównie rozgrywkę w trybie Gorączka. Nie lubimy kampienia ze snajperką, gramy ofensywnie, choć czasem też możemy tak pograć. Nie gramy hardcorowo, czyli jak komuś gorzej pójdzie, to go nie linczujemy, bo każdy może mieć gorszy dzień.

Kiedy zaczynamy? Kiedy zbierzemy pełen skład (poinformujemy o tym) i kiedy dojdzie do mnie Headset (już jedzie : D)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

GamerTag:
Headset: *
Kod Vip: *
Ratio K/D:
Gadu-Gadu:
* - Obowiązkowe

MILE WIDZIANE OSOBY Z UMIEJĘTNOŚCIAMI GRAFICZNYMI, CZYLI DO ZROBIENIA NP. LOGA, LUB SYGNATUREK KLANU. (WSPOMNIEĆ W FORMULARZU)

Skład Klanu
Leader: iTz MattyPL
Co-Leader: lozo55
Member: Neithell
Member: DajMiBit
Member: WOLNE MIEJSCE. ZGŁOSZENIA NA FORUM KLANU
Member: WOLNE MIEJSCE. ZGŁOSZENIA NA FORUM KLANU
Member: WOLNE MIEJSCE. ZGŁOSZENIA NA FORUM KLANU
Member: WOLNE MIEJSCE. ZGŁOSZENIA NA FORUM KLANU


Ruszyła strona internetowa naszego klanu, którą możecie znaleźć pod adresem Strona klanowa CSM - News !

Tym samym zaczynamy nabory do dywizji Medal of Honor, Call of Duty Black Ops, Bad Company 2 i FIFA 11. Podania prosimy składać na naszym forum, na stronie.

Aby złożyć podanie, należy zarejestrować się (login jak GamerTag), wejść w zakładkę forum, wejść w interesującą Cię dywizję i złożyć podanie. Wzory podań są zamieszczone na forum.​
 

pulpet55

Użytkownik
Użytkownik
GamerTag: DajMiBit
Headset: jest
Kod Vip: jest
Ratio K/D: 1.0
Gadu-Gadu: 3830004
 

m4rcian

Użytkownik
Użytkownik
GT m4rcian
HS jest
VIP jest
ratio K/D 1.05
GG nie mam ale jak założe to podam numer
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
lozo55 wszystko co potrzebne mam, preferuję gorączkę, gram medykiem na pełnej - wpadam, roz******lam i wygrywam :) gram też w vietnam ale to jedynie w celu odskoczenia czasem do zwykłego bfa, gg 8058581 gt lozo55 ogarniam także sprawę projektowania stron www

kd 1.14 , level 28 :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuję za złożone podania do naszego klanu. Wszyscy oczywiście zostali przyjęci.

Widzę powoli skład naszego klanu się zarysowuje, jednak są jeszcze miejsca więc zapraszam!
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
a tam, możemy grać składem, a Ty bez hsa :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
W sumie to faktycznie możemy już zacząć, więc jak tylko będzie skład na XBL to tworzę grupę i gramy ! ; )
 

AdamAdamski

Banned
Gt : AdamAdamski

Hs: jest

Vip : jest

Ratio K/D cos około 1.25

Gg : 32607478


Ps: grałem swojego czasu częśto z kolegą lozo więc on może potwierdzić jak gram . Sm nic nie mówi bo byłbym nie obiektywny . Mam nadzieje na szybkie rozpatrzenie proźby o przyjecie :) pozdrawiam .
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
potwierdzam, z adamem gra mi się świetnie, teamplay 1 klasa :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Panie Adamski, trochę cierpliwości. Nie mogłem teraz odpisywać, ponieważ nie miałem czasu.

Oczywiście zostałeś przyjęty i tym samym zamykam nabór do naszego klanu.

Zaczynamy grać w weekend. Nasz clan tag to CsM. Klan nie ma na razie żadnej stronki WWW. W razie jakichś pytań zapraszam na PW. Pozdrawiam
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Podbijam ze względu na otwarcie naszej nowej strony i nabory do dywizji Black Ops, FIFA 11, Bad Company 2 i Medal of Honor
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Mam małe pytanko. Jak często gracie w BC2? W jakich trybach? HC czy normal? Planujecie startować w jakichś ligach? Gracie na zasadzie treningów czy dla odprężenia?
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Gramy głównie wieczorami 20- do nocy ^^
Gramy w trybie Normal, ponieważ na Hardcore jest za dużo kamperów ze snajperką, a my preferujemy "aktywną" rozgrywkę.
Na razie nasz klan dopiero startuje i nie myśleliśmy o żadnych ligach, bo nawet wszystkie dywizje nie są pozajmowane. Ale z biegiem czasu się o takowych pomyśli.
Trening i odprężenie w jednym : D. Gramy by się zrelaksować przy grze, a jednocześnie dążymy do bycia lepszymi w Bad Company 2. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi : D
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Gramy by się zrelaksować przy grze, a jednocześnie dążymy do bycia lepszymi w Bad Company 2. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi : D
Czyli bez zbędnej spinki rozumiem? :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Tak, można tak powiedzieć. A co, zainteresowany? : D
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
GamerTag:Maryd44
Headset:jest
Kod Vip: jest
Ratio K/D: nie wiem gdize to sie sprawdza , ale ogarniam gierke , preferuje inzyniera/szturmowca:)
Gadu-Gadu:8023403


pisze sie na fife 11(gram glownie w ultimate team) i bc2 , vietnam zamowic tez musze w niedlugim czasie :)
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Tak, można tak powiedzieć. A co, zainteresowany? : D
A nie wiem. Warto by nad tym pomyśleć :) Jak będę na lajwie to się odezwę, ale słaby jestem jak barszcz:p
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Uwaga, uwaga!

Nie po to założyliśmy stronę, by teraz pisać podania na XboxForum. Podanie Marydsona zostanie jeszcze uznane, lecz następne podania składane na XboxForum nie będą uznawane. Na forum na naszej stronie są wzory podań, wszystkie dywizje i w dziale "Rekrutacja" proszę pisać!

Pilnie poszukujemy sumiennych osób do klanu, którzy chcą coś osiągnąć, zapraszamy na naszą stronę!
 

Do góry Bottom