1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klan Electric Monkeys BFBC2 - Szuka Graczy!

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez emanio1, Grudzień 14, 2010.

1. emanio1

emanio1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Witam.

Szukam ludzi do klanu ( tak około 7-9 osób ) Klan nazywa sie Electric Monkeys Jest to nowy klan istnieje on na xbox live PL. Moze napisze o moich wymaganiach wzgledem graczy:)

WYMAGANIA.
    - Sluchawki (headset)
    - Gry z kodem vip ( po to abysmy mogli grac na wszystkich dostepnych mapach )
    - Dostepnosci (powiedzmy 12-14h tygodniowo przeklada sie to na jakies 90-120min dziennej gry)
    - mozliwosci zakupu zblizajacego sie dodatku VIETNAM:) nie mowie ze jak wyjdzie to ze macie go odrazu kupywac tylko zeby w ciagu np. miesiaca wszyscy go mieli;)
    - zero placzu i narzekania.
    - odpowiedni wiek 16+
    - Oraz kultury osobistej.

Nie patrze na skill jako taki bo sam nie jestem dobry jednak chcial bym aby osoby rowniez z wiekszym doswiadczeniem zglaszali prosby:) Jesli takich osob bedzie sporo to wiadomo ze klan bedzie sie szybciej rozwijal a co za tym idzie zacznie sie prawdziwa gra :) ( Wszlelkie dostepne ligi itp itd. ) Napisze jeszcze troche o tym Co my Oferujemy takiemu graczowi:)

OFERUJEMY
    - Dobra zabawe przede wszystkim;)
    - Zapoznania z nowymi ciekawymi ludzmi
    - Trwalosc klanu ( jesli na samym poczatku sie uda to pozniej bedzie juz z gorki )
    - Ligi/cupy
    - Treningi
    - Strone www ( aktualnie w fazie budowy ale jutro juz powinna stac )
    - i duzo duzo wiecej:)

Jesli szukacie kogos do gry bo jestescie nowi lub poprostu nie macie aktualnie klanu TO Ten klan wlasnie wam pomorze:) Zachecam wszystkich bo jesli nam sie uda to gwarantuje ze bedzie Zajebi***cie

KONTAKT

Ewentualnie jutro bedzie strona www albo poprostu napiszcie w tym topicu:)

Na koniec chcial bym dodac kilka slow o sobie. Mam na imie Emanuel ( tak wiem fajne imie:D) pochodze z miejscowosci Zamosc (lubelskie nie daleko lublina) chodze do technikum na profilu Technik Informatyk mam 16 lat ( w styczniu 17 ) interesuja mnie kobiety gry programy komputery strony www xbox i duzo duzo wiecej rzeczy:d W przyszlosci marzyl bym o pracy dla microsoftu ( jeszcze nie wiem w jakim dziale ale najbardziej interesowalo by mnie webmasterka ) ewentualnie google( bo maja darmowe zarcie : DDD ). W Bfa gram ponad miesiac (jednak przez pewien okres nie mialem xbox live wiec nie moglem grac po sieci:/) Aktualnie mam nowy gt (Emkon).

Jeszcze raz Goraco zapraszam

Ostatnia edycja: Październik 17, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. boxer

boxer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Jestem chętny do klanu. Gram od 3 tygodni w Bad company 2 (poziom 27, wszystko odblokowane). Konsola jak i gry oryginalne, nie narażony na bana.
    GT: kolcz91pl3
    HS: mam
    VIP: mam
    Dostępny codziennie
    Planuję kupić dodatek Vietnam
    Konto na Polskim Live
    19 lat
    GG: 3958265

4. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Gt:Maryd44
    Hs:w pon place za wysylke hs , wiec bedzie
    dostepny:codziennie
    Vip :JEST
    vietnam:BEDZIE
    Xbox live Gold : jest i bedzie
    Liva mam na Polske i tego nie zmienie
    gg:8023403

Hs zamowiony w pon zaplace za niego wiec szybko dojdzie, w gry mp tluke troche online juz (modern warfare + Halo Reach) , Bc2 mam od wczoraj , ale juz ogarniam co i jak tam , szybko sie ucze.Codziennie w godzinach wieczornych moglbym pograc te 1,5-2 godzinki . Hs jak mowilem zamowiony wiec to nie bedzie problem a chetnie potrenowalbym w jakims klanie.ODezwij sie :)

PAre slow o sobie. NA imie mam Mateusz , jestem w klasie maturalnej , profil mat-inf. Na studia ide na wos-historia prawdopodobnie (tak wiem , paradoks troche :D) , gram dla przyjemnosci , lubie grac , kiedys gralem na pccie sporo teraz na xboxie , szybko sie ucze i mam nadzieje , ze troche namieszamy

5. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Gt:Takenishi
    Hs: mam
    Vip : będzie po sesji
    vietnam:mam
    Xbox live Gold : jest i będzie (Polska)
    Dostępność: teraz są ferie, więc jestem, później sesja więc przystopuje, ale potem...;]
    gg: piszcie na priv ;)

Na razie troszeczkę lamie, ale się szybko uczę

6. HeLLBoY!

HeLLBoY! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wisbech UK
    gt Durexx PL

resztę wysłałem na gg ;)

7. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    level 28, kd 1.17, wszystko wymagane jest, gg 8058581, teraz gram w vietnam :)

Wczytywanie...

Poleć forum