1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klan =FRAG= teraz na Xbox 360 rekrutuje graczy Battlefield 3

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez cptMichaaX, Grudzień 17, 2011.

1. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Klan FRAG na PC istnieje od 4 lat. Graliśmy w Battlefield Bad Company 2 a teraz w Battlefield 3. Od niedawna także istnieje na Xbox 360. Większość graczy PC z bardzo dobrze lub mnie zna klan FRAG. Klan prowadzi mecze na ClanBase, ESL. Ja wraz z moim kolegą przeszliśmy na Konsole i dlatego postanowiliśmy rozwinąć klan na jeszcze jedną platformę. Za zgodą naszych kolegów z klanu grających na PC. Nie szukamy niedzielnych graczy w BF3 tylko takich którzy poświęcają wiele czasu na grę drużynową.
    O to co należy napisać w podaniu które prosimy składać na na naszej stronie(forum, w sekcji Battlefield 3 zakładacie temat z tytułem waszego gamer taga i koło niego Xbox 360)
    =FRAG= Clan site - News

!!Nie szukamy chwilowych graczy!!

WIEK +16

Wzór podania: znajduje się na naszej stronie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Małe pytanie . Czy rekrutacja jest nadal aktualna ? Ilu macie już chętnych ?

4. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Chętnych jest paru ale to tylko chętni. Mam juz zaproszenia do sparów ale jest nas tylko 2. Zaproszenia otrzymujemy ze względu na to ze klan jest znany na PC. rekrutacja trawa cały czas. podanie na naszej stronie

5. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Podanie na naszej stronie! Koło nicku pisz XBOX 360

6. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Byłem u nich miesiąc . Próbowałem ale z ich strony zero chęci i jeszcze raz chęci . Umawiają się na spary i nawet nie potrafią się stawić , że juz o jakichkolwiek treningach ustalonych nie powiem itd . Ogólnie nie polecam klanu FRAG . Szkoda marnować u nich czas . Jeśli naprawdę chcecie coś pograć klanowo , szukajcie innego klanu .

7. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Oj Adam, myślałem że te twoje zagranie na naszej stronie jest jedynym wybrykiem dziecinnym ale tu widzę że masakra! Nawet jeśli tobie nie pasowało to nie musisz pieprzyc wszędzie. Spar miał byc dla zabawy, a nie grą o życie ( z twojej strony wygląda że taki miał byc dla Ciebie ) żałosne. Jak wpisywałeś się do klanu to mówiliśmy na co nastawiamy sie. Chcieliśmy przenieść świetny klan z PC. Na X nie ma żadniej możliwości gry klanowej. Chyba nigdy nie grałeś w dobrym klanie ( NA POWAŻNIE ) skoro nie widzisz różnicy z PC z X

8. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Mozliwość gry klanowej jest . Patrz szturm druzynowy . I nie mówimy tu o różnicach tylko o waszym zachowaniu i podejściu do sprawy . Temat jak dla mnie zamknięty .

Wczytywanie...

Poleć forum