1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klasyka - NFS : Most Wanted - Recenzja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kondziu360, Sierpień 7, 2009.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Need For Speed : Most Wanted

Wydawca: Electronic Arts
    Producent: EA Black Box
    Platforma: PC, Xbox 360,
    Gatunek: Wyścigi
    Premiera Europa: 25 listopada 2005

Oczywiście mam świadomość że recenzowany przezemnie tytuł do grona pierwszych świeżości nie należy, ale myśle że podczas tej letniej posuchy w grach, warto przypomnieć sobie stare dobry gry w które grało sie w podstawówce, gimnazjum czy szkole średniej...

W serie NFS gram od czasów premiery NFS : Underground 2. Ktoś pewnie powie że to i tak kicha. Najlepszą cześcią była Porsche 2000. Nie grałem więc niewiem - dla mnie i tak Most Wanted zawsze było najlepszą grą wyścigową w jaką można po dzień dzisiejszy zagrać. Chociaż nie - Colin McRae : Dirt, stawiam na tym samym miejscu podium. Ale to już inny temat...

Wjeżdżamy do Rockport City. W tym mieście rządzi 15 kierowców z tzw 'Czarnej Listy'. Jest to lista 15 najlepszych i najbardziej poszukiwanych przez organy władzy kierowców. Zaczynamy brać udział w paru wyścigach i zdobywać szacunek. Ktoś podłożył nam jednak świnie - podczas wyścigu nasze auto zepsuło się a my zostajemy sami na ulicy, bez wozu, kasy i jakichkolwiek perspektyw. Z pomocą przychodzi nam Mia. Koleżanka bierze nas pod swoje skrzydła i pomaga wdrapać się na szczyt Czarnej Listy. Naszym celem jest pokonanie Razora - kierowcy który zajmuje 1 miejsce na Czarnej Liście.

Kupujemy pierwszy wóz i ruszamy w drogę. Aby wdrapać się na szczyt Blacklisty, musimy wygrać określoną liczbę wyścigów, zaliczyć kamienie milowe (uszkodzenia wozów policyjnych, zdobycie odpowiednio dużej prędkości na radarach) a także uzyskać wysokie notowania w kartotece policyjnej. Po zaliczeniu tych zadań czeka nas wyścig z bossem czyli kierowcą okupującym dane miejsce na liście. Jeśli wygramy, dostajemy 6 kart spośród których wybieramy 2. Możemy wygrać samochód rywala, unikalne części w sklepie z częściami czy dodatkową gotówke.

Jak na 2005 rok, gra wygląda całkiem nieźle. Samochody są ładne, a miasto duże i szczegółowe. Efekt rozmycia ekranu przy dużych prędkościach wygląda jak skok w nadprzestrzeń z gwiezdnych wojen. Na pewno nikt nie będzie miał zastrzeżeń co do oprawy dźwiękowej. Ta to dosłownie pieści uszy. Muzyka jest kapitalnie dobrana i świetnie wpasowywuje się w klimat.

Samochodów do wyboru mamy sporo - jest BMW M3 GTR, Dodge Viper Srt 10 , Corvette C6, Toyota Supra, Porsche 911, Porche Carriera GT, Mercedes Slr McLaren, Mercedes CLK 500, lamborghini Gallardo, lamborghini Murcielago i wiele wiele więcej. Generalnie jest w czym wybierać. Moim ulubionym samochodem okazał się Dodge Viper SRT 10 ;)

Grało mi się naprawde bardzo przyjemnie, i jako że w wakacje niema jakoś zbyt wiele gier, warto sobie przypomnieć stare dobre klasyki... Nie wystawiam oceny z grafiki, ponieważ gra ma już swoje latka.
    Tytuł polecam! ;)

Dźwięk: 9/10
    Grywalność: 8+/10
    Ocena Ogólna: 9-/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hlebec

Hlebec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadzam się w zupełności :)
    podobnie tak jak ty zaczynałem przygode z NFS od U2 ;P i MW poprostu mnie powalił :p
    ta gra jest miażdżąca (JAK DLA MNIE !) :)

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zły dział.

A od tego są tematy dot. gier.

Jakby tak każdy chciał robić własną recenzję, to by tu się bajzel zrobil, a nie forum.
    Jak masz silną potrzebę pobawienia sie w dziennikarza pogadaj z ludzmi od 360stopni

5. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki za wyrozumiałość. Nie podoba się - usuń. Nie mogłem napisać tego w innym dziale poniważ nie mam 20 postów.

6. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty zaś pokazałeś wyrozumiałość wobec innych.
    Po coś ograniczenie 20 postów jest zrobione nie uwazasz?

Oczywiscie twoja recenzja była tą jedyną, niepowtarzalną, która natchnęła by tłumy. Dlatego też musiała się tu pojawić teraz, na tym forum i w obojętnie jakim dziale.

7. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OKI pisz do moda niech usunie tematy... Widze że przeciwnikiem małej publicystyki jesteś...

8. hanzo47

hanzo47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bystrzyca Kłodzka
    Tutaj większosc jest przeciwnikiem małej publicystyki, też napisałem recenzję tutaj bo nie miałem 20 postów i jakiś i..... banem straszył.

9. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ty jako przykładny ''X360 Maniak'' powinienies zgłosić moderatorowi że recka jest w złym dziale i dopilnować by była przeniesiona bo przeciez nie lubisz jak sam napisałeś '' bajzlu''.
    Twoim zdaniem po co jest forum? Żeby pisać? Czy wejść, pobrać gre z działu download i nara?

10. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakbyś jeszcze wiedział o co chodzi z rangą Maniaka, to by było wszystko dobrze.
    Może mają jeszcze powstać 3 tematy dotyczace recenzji 1 gry, bo przeciez kazdy chciałby być małym publicystą?

Forum jest od pisania, ale nie 10x tego samego.

Nikt banem nie straszy, macie regulamin to go czytajcie. Uzywanie forum staje sie wtedy o wiele prostsze.

Wczytywanie...

Poleć forum