1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

klawiatura QWERTZ zamiast QWERTY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adek-, Listopad 10, 2013.

1. adek-

adek- Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podpinam zwykła bezprzewodową klawiaturę na USB, która działa wyśmienicie, ale mam problem gdyż jako język polski ma ustawione QWERTZ, gdy zmienię na język angielski jest QWERTY. Nie ma na internecie informacji jak to zmienić i czy w ogóle się da, a bez sensu jest działać na języku angielskim skoro polski też ma układ QWETRTY, bynajmneij powinien mieć. Mam Xboxa slima 4gb który się zaktualizował sam chyba do najnowszej wersji oprogramowania.
    Jest na to sposób jakiś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrykreset

patrykreset Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gniezno
    Ctrl+shift

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2