1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

klawisze w minecraft windows 10 edition

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DanieI, Marzec 2, 2016.

1. DanieI

DanieI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nie jestem pewien czy to forum jest odpowiednie do mego pytania ale zapytam.
    Posiadam windows 10 na pc i czasem gram w minecraft windows 10 edition (i właśnie dlatego nie jestem pewien co do tego forum gdyż gra jest w usłudze xbox live ale jednak gram w nią na pc i dlatego zdecydowałem się na forum xbox). pomyślałem: "może by zagrać na padzie" więc jako iż nie posiadam pada (co nie jest aż tak ważne) pobrałem aplikacje na telefon i z mojego smartphone'a zrobiłem pada :). Chciałem przypisać sobie klawisze do mojego "pada" dość szybko odkryłem, że klawisz x odpowiada za niszczenie bloków, lecz nie jestem w stanie odkryć którym klawiszem kładzie się bloki - i w tym problem. Myślałem, że w tej aplikacji którą pobrałem na pc aby mój smartphone mógł połączyć się z komputerem (nazywa się ona Mobile Gamepad Serwer) mogę przypisać ppm (prawy przycisk myszy) lecz nic z tego. Więc pytam, czy ktoś wie jakim przyciskiem się stawia bloki w minecraft windows 10 edition oprócz ppm. Jeśli nie znajde odpowiedzi to będę musiał użyć dodatkowego programu czego wolał bym nie robić :) (np. Joy to key). próbowałem też w ustawieniach gry ale niestety jest tylko opcja controler layout w której niestety nic nie mogę zmienić :(. więc proszę o pomoc chodż wiem że nie jest to jakieś bardzo ważne pytanie :)

Wczytywanie...

Poleć forum