1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klimatyczny zwiastun z prawdziwymi aktorami przypomina o premierze Mafia III

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 21, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Właśnie na taki materiał czekałem. 2K Games opublikowało film zapowiadający premierę Mafia III, który naprawdę może się podobać. Zwiastun jest przesiąknięty gangsterską atmosferą, a jednocześnie ponownie przybliża wydarzenia związane z głównym bohaterem.

Mafia III zadebiutuje już w październiku, więc 2K Games coraz to chętniej publikuje materiały zapowiadające produkcję. Dzisiaj możemy spojrzeć na film z prawdziwymi aktorami, który prezentuje się naprawdę nieźle.

Trzeba jednak znać odrobinę historii, by zrozumieć wydarzenia. Główny bohater gry spędził lata na wojnie w Wietnamie i po powrocie odkrywa, że jego rodzina została zabita przez bezwzględną mafię. To właśnie z tego powodu Lincoln Clay rozpoczyna wendettę i zamierza na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.

Mam nadzieję, że to nie koniec takich materiałów od 2K. Wydawca już nawet w przypadku The Bureau: XCOM Declassified pokazał, że posiada niezbędne środki i pomysł na ciekawą kampanię marketingową. W sumie akurat klimat Mafii idealnie nadaje się do takich projektów.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Genialny pomysł na trailer dla mnie bomba :p

4. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Świetny trailer :) Kurcze jestem napalony na kolejną Mafią - jedyne co to czekam na pierwsze recenzje - jeśli będą pozytywne kupuję (nauczyłem się już nie kupować kota w worku ;) )

6. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    330
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Kozak

wyklepane z m4A1

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie to nic takiego wow nie pokazali w tym. Taki pseudo teaser. Ogólnie nie wywarł na mnie ohhów i ahhów..
    Dla mnie słabo.

Wczytywanie...

Poleć forum