1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kłopot z nagranie gry!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yogii26, Styczeń 10, 2011.

1. Yogii26

Yogii26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    Witam. Mam po raz kolejny problem. W poprzednim temacie mojego autorstwa pisałem o tym że nie działa mi nagrywarka, była to wina przestarzałego firmware napędu (czy tam BIOS napędu, nie znam się). Problem rozwiązałem (tak sądzę), ponieważ nagrywałem już wielokrotnie pliki na płyty DVD poprzez Nero (były to gry, jedna nie z obrazem .dvd i nie Double Layer). Doradzono mi także pobrać program CloneCD ponieważ ImgBurn może mieć czasami problemy. Tak zrobiłem i na początku wykrywało napęd, wszystko było w porządku. Miałem pobrane (i mam do tej pory) Red Dead Redemption: Undead Nightmare. Sprawdzałem obraz przez agbx (najnowszą wersję, sprawdzałem z forum) i nie wykazywało żadnych problemów. No to zabrałem się za nagrywanie. Początkowo wszystko było dobrze aż do momentu nagrywania. Był problem z rozpoczęciem nagrywania a pasek ani drgnął przez 10 minut. Nie wiem czego może to być wina, czy nagrywarki, płyty lub obrazu gry. Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, Yogii26

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wsadź druga płytę, najlepiej verbatim.
    Jeśli nadal się to będzie powtarzać to będziesz musiał zmienić nagrywarke.

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    może być wina nagrywarki , może być plyt...........cholera wie...............
    ja na nowym laptopie nagrywam gry na płytach za 1.50zł i hulają aż miło............

5. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Sprobuj znaleźć najnowsze firmware do twojej nagrywarki, na 99% pomoże

6. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Firmware jak nie pomoże to nagrywarka do wymiany ja tak miałem na pc raz ruszyło raz nie taka loteria była i marnowanie płyt kupiłem nową nagrywarke Sony i problem z głowy w laptopie też nie mam problemów,warto też nagrywać na Verbatimach po prostu są najlepsze

7. Yogii26

Yogii26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    Dzięki wielkie, sprawdzę z płytą jeśli nie pomoże to wymienię. A firmware pobrałem najnowszy.

8. kozaqeczek

kozaqeczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Golina
    nagrywarki

Wczytywanie...

Poleć forum