1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kłopoty z aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez crystalize, Październik 18, 2009.

1. crystalize

crystalize Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam klopot z odpaleniem gry FIFA 10. Grę sciagnałem przerobiłem 3rd.wave i wypaliłem. Wszystko ok, konsola gre rozpoznała ale podczas jej uruchomienia wyskoczył komunikat o potrzebie aktualizacji konsolki. Ponoc aktualizacje znajduja sie na płycie wiec wcisnałem dalej itp, itd... lecz gdy wyskakuje pasek postepu aktualizacji nic sie nie dzieje tylko po chwili pojawia sie komunikat iz nie mozna odczytac plyty i nalezy ja przetrzec miekka szmatka badz zrestartowac konsole... wszystko to robilem po kilka razy i nic niestety nie dało... Powiedzcie czy bład lezy tutaj w zle nagranej plytce i zeby go zlikwidowac wystarczy drugi raz nagrac gre, czy usterka lezy gdzie indziej i jak nalezy ja rozwiazac...
    Z góry dzieki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masz podłączoną konsolę do sieci? Jak nie to prosi o aktualizację, ale nie ma skąd jej ściągnąć. Albo wina źle nagranej płyty.

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To normalka z przerobionymi grami wave 3 na 2, przerób konsolę na ixtreme 1.6 problem zniknie.
    Temat zamykam było już takich parę.

Wczytywanie...

Poleć forum