1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kłopoty z biblioteką gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Auto, Czerwiec 28, 2012.

1. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Mam taki problem po przeniesieniu gier na większy dysk Forza 4 nie działała i Gta IV, więc postanowiłem je jeszcze raz wrzucić na dysk i tu jest problem o ile GTA IV pokazuje w bibliotece gier o tyle Forza nie chce się tam pojawić. Skanowałem już z 20 razy i nic :/ W menadżerze plików w folderze gry mam folder Forza Motorsport 4, a w nim wszystkie pliki gry. Grę mogę odpalić za pomocą default.xex, a w bibliotece się nie pojawia :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    w katalogu z forza powinien być plik default.xex on jest podstawą do tego aby gra była widoczna (o ile masz obraz w xex) , jak masz F4 na płytach spróbuj zrzucić pod fsd opcją kopiuj grę na dysk wówczas zrzuci Ci ją tam gdzie trzeba w postaci GOD , jeśli masz na pc obraz gry w iso to zrzuć za pomocą innego programu niż robiłeś to poprzednio (nie wiem czym robiłeś) , ale np Xbox Image Browser

4. Auto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Napisałem przecież, że mam plik default.xex i grę mogę uruchamiać, tylko nie pokazuje się w bibliotece gier :/

5. piotr100

piotr100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak masz gre w w xex to w fsd biblotece gier okładki ci nie wyswietli

6. wzdryngiwacz

wzdryngiwacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak to nie wyświetli?

Miałem podobne problemy. Pomogło skasowanie plików w katalogu fsd/media w których są zaszyte okładki Twoich gier. Potem ponowny skan i powinno chodzić.

7. piotr100

piotr100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak przerabiałem iso na xex zawsze wrzucałem folder na hdd ale okładki nie miałam , co inego jak przerabiam iso2god

8. Auto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Temat do kosza. Reinstal FSD pomógł :)

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum