1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kłopoty z konsolą

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jashimara, Październik 9, 2010.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Witam. Posiadam xboxa 360 w wersji elite jasper. Konosla została zakupiona w okresie świątecznym zeszłego roku. Do tej pory nie było z nią żadnych problemów. Jakieś 1,5 tygodnia temu wiatraczki zaczęły przez moment chodzić niż zwykle lecz po chwili to ustąpiło. Tydzień temu podczas gry w Halo: Reach (od premiery gram praktycznie tylko w tą grę) na ekranie pojawiły się czarne przeróżne paski i kwadraty, oraz obraz zaczął się barwić. Nie pamiętam czy sam wyłączyłem i włączyłem kosnolę czy stało się to samoistnie, ale przy włączaniu logo xboxa 360 było przy prawej krawędzi ekranu (lewa była czarna, a reszta zabarwiona na różowo), następnie wszystko było normalnie. Tydzień później (czytaj dzisiaj) wystąpił identyczny problem przy grze w halo. Po ponownym włączeniu znowu pojawiło się to dziwne zjawisko, które opisałem wcześniej (zamieszczam filmik http://www.youtube.com/watch?v=c3J7qi8T6Gs). Gdy włączyłem konsolę jeszcze raz wszystko znowu było normalne. Czym to jest spowodowane? Czy możliwe są jakieś problemy z kartą graficzną? Dodam, że temperatura w pomieszczeniu, w którym znajduje się xbox nie jest zbyt wysoka, a grałem max. 30 min więc nie ma mowy o przegrzaniu. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    No wydaje mi się że to coś z kartą graficzną. Najlepiej wyślij na gwarancjie (jeśli ją wgl. masz) , a jak nie to do jakiegoś profesjonalnego serwisu i może ci sprawe załatwią.

4. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    A sprawdzałeś TV?

5. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    mysle ze to bedzie problem z chipem ana/hana czy jak sie to zwie,albo gpu,

6. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Wczoraj wieczorem zauważyłem, że mimo iż mam podłączonego jednego pada (drugiego nawet nie mam więc nigdy nie podłączałem) na pierścieniu świateł nie świeci się tak jak na padzie lewa górna dioda tylko prawa górna świeci się światłem ciągłym na zielono.

7. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Na padzie i konsoli, czy tylko na konsoli swieci sie ta dioda?

8. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no ja też tak miałem 2 dni temu , że na padzie mi się świeciła lewa górna dioda , na konsoli prawa górna dioda , dodam , że wtedy grałem w demo i nie byłem zalogowany na żaden profil. Ale jak dzsiaj grałem to wszystko normalnie i zalogowałem się odrazu na mój profil.;d Nie wiem czego to moglo być przyczyną.GRAŁEM NA 1 PADZIE .

9. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Na padzie była podświetlona inna dioda i na konsoli inna akak. A tak na marginesie to byłem zalogowany na swój profil i grałem w Halo Reach, a google nie pomaga.

10. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    No ja też nie wiem o co z tym chodzi . A xbox itp. wszystko normalnie chodziło,

11. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Jest problem. Przed chwilą chciałem włączyć konsolę, a problem się powtórzył. Wyjąłem kable hdmi i włożyłem go z powrotem, a teraz gdy uruchamiam kanał hdmi na moim tv po włączeniu konsoli na ekranie nic się nie dzieje i konsola wydaje taki dziwny warczący dźwięk, który cały czas się powtarza. Dodam, że kilka razy sprawdzałem czy dobrze podpiąłem kabel. Pomocy!

12. Adamiec

Adamiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołomin
    Ja mam inny problem, mianowicie kupiłem Xbox 360 Slim 250 gb po 2 dniach
    wyskoczyła mi Czerwona dioda po właczeniu konsoli.. Nie chodzi o Rrod tylko jak włączam
    jest Zielona Dioda po paru sekundach zmienia się na Czerwony ciągły kolor, i nie ma
    połączenia z TV:( I teraz czeka mnie 3 tyg czekania na Gwarancje.. (już 2 tyg) I pytam z ciekawości,
    czy wie ktoś co się stało? Napisałem w tym poście, gdyż nie mogę założyć nowego.

13. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    adamiec jakbys czytal instrukcje to bys wiedzial... sam zakupilem niedawno slima 250 gb, 1 czerwona dioda(ciagla) oznacza przegrzanie konsoli i nalezy odczekac jakis czas.

14. Adamiec

Adamiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołomin
    Owszem Czytałem.. I Wygląda że ty nie doczytałeś.. Jest napisane jak wół Mocny Ciągły Czerwony Kolor oznacza Problem Techniczny.. Zresztą nie ma połączenia z TV.. A jak się zagrzeje to jest Połączenie, Tylko jest napisane że Trzeba poczekać.. Przeczytaj jeszcze raz instrukcje dokładnie:)

15. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Adamiec! Instrukcję zapewne przeczytałeś lecz zapomniałeś o regulaminie forum. Przecież temat możesz założyć w dziale "dla świeżaków", a nie mieszać dwa przez co obaj mamy pomieszane informacje.

16. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jeśli zamiast lewej górnej diody swieci się prawa gorna, to znaczy, że albo na konsoli są zalogowani 2 gracze, z czego tylko drugi gra a pierwszy ma wyłączonego pada, albo ten sensor polożenia konsoli się skaszanił, spróbuj postawić konsole poziomo, potem pionowo i zobacz czy będzie ok.

17. Adamiec

Adamiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołomin
    Świeci się Cały Krąg:) Ale już Nie ważne wysłałem na gwarancje. I przepraszam za bałagan.

Wczytywanie...

Poleć forum