1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz do windows

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maniak123, Wrzesień 30, 2012.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Mam oryginalnego windows 7,kolega ma pirackie oprogramowanie i nie ma klucza do swojego windows 7.Czy jak mu podam swoj klucz to beda jakies problemy w przyszlosci?tzn ja bede mial swoj klucz i oryginalny windows a on na swoim kompie piracki windows z moim kluczem,czy nie bedzie jakis problemow gdy dwa kompy beda korzystac z tego samego klucza?pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Klucz do windows

Mi się zdaje że będą problemy bo ty masz licencję na 1pc a nie na 2

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mogą wyniknąć przykrości przy ściąganiu aktualizacji windowsa itp itd.

Cóż ma nie oryginalną wersję więc niech ściągnie sobie z neta jakiegoś loadera (czy jak to się zwie) i przerobi wersję windy, tak by nie pytała się już o keya itd.

5. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Kod:
    2.   PRAWA DO INSTALACJI I UŻYWANIA.
    a.   Jedna kopia na komputer. Na jednym komputerze Licencjobiorca może zainstalować jedną kopię oprogramowania. Komputer ten jest wówczas „licencjonowanym komputerem”.
    b.   Licencjonowany komputer. Licencjobiorca może korzystać z oprogramowania na maksymalnie dwóch procesorach licencjonowanego komputera jednocześnie. O ile niniejsze postanowienia licencyjne nie stanowią inaczej, używanie oprogramowania na innym komputerze jest niedozwolone.
    c.   Liczba użytkowników. O ile niniejsze postanowienia licencyjne nie stanowią inaczej, oprogramowania może używać tylko jeden użytkownik naraz.
    d.   Wersje alternatywne. Oprogramowanie może obejmować więcej niż jedną wersję, np. 32-bitową i 64-bitową. Nie można zainstalować i używać więcej niż jednej wersji naraz.

fragment licencji EULA instalatora systemu Windows 7

Sekunda w Google

6. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    Odp: Klucz do windows

Moga Ci zablokowac kluczyk i bedziesz musial do noch dzwonic z tlumaczeniem sie i prosba o wygenerowanie nowego. Ja tak mialem w xp przy wymianie plyty glownej zrobilem format i wykrylo im ze niby onny komp. Nie bylo problemow z dostaniem nowego klucza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum