1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

klucz konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pucek3110, Listopad 16, 2012.

1. Pucek3110

Pucek3110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam sorki ,że nie szukam na forum ale kupiłem konsole kilka sztuk i w tym był slim i po rozkręceniu jej zauważyłem brak płytki w napędzie i moje pytami brzmi czy da się klucz wydobyć z płyty głównej?? Jeśli tak to jak?? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Można zrobić na konsoli RGH o ile dashbord jest w wersji D:2.0.14719.0 lub niżej... konsola będzie działać i napęd też ale tylko już pod RGH.
    Jakbyś ciał ją zrobić tylko na LT to sam klucz napędu sprawy nie załatwi,...jest jeszcze istotny keyarena.

Wczytywanie...

Poleć forum