1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz naoędu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szmaja111, Styczeń 2, 2011.

1. szmaja111

szmaja111 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kościelec
    Witam,
    kupiłem niedawno konsolę z listopada 2008 r. przerobioną na LT+, i mam pytanie:
    -Mam prosić o klucz napędu?
    -Czy jeśli będę posiadał klucz, to będę mógł sam wgrać nowszy sowtware?

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Oczywiście że proś o klucz napędu jak wyjdzie np. za rok nowy flash to jak bez niego zrobisz.

4. krapkov

krapkov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak nie masz liteon'a to możesz darować sobie klucz napędu, bo sam go wyciągniesz bez problemu, choć jeśli sprzedający będzie w stanie dać Ci ten klucz to zawsze lepiej mieć gdyby na przykład napęd Ci padł

5. wezyk20

wezyk20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Walcz o niego jak lew jak jest taka możliwość z lt tak łatwo nie wyciąga się klucza. Jak będziesz miał klucz to spokojnie sobie wgrasz nowy soft do napędu. Będziesz potrzebował tylko port sata w kompie. Na 100% masz Liteona.

Wczytywanie...

Poleć forum