1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz napedu i konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez greg19871226, Listopad 23, 2009.

1. greg19871226

greg19871226 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kRAKOW
    Witam ostatnio przerobilem sobie konsole . Pan ktory mi to przerabial powiedzial ze nie wgra mi softu 1.6 no nowego napedu poniewaz mam Lite ona V7 a w sierodku siedzi v8 i nie ma pomiedzy nimi wspolpracy z tym softem , gdybym mial Benq-u to bylo by ok . Jest to prawda ?? A druga rzecz jaka mi powiedzial to ze mam nowego Dasha czyli oprogramowanie konsoli i jak odpale gre z Wave 4 na tym napedzie to klucza nie wydobede ani z napedu ani z plyty głównej. Ponoc 1.6 nie odczytuje Wave 4 tylko trzeba patche robic do wave 3 . A active.iso dziala tylko z wave 2. Odpowiedzcie na moje pytania i rozwiejscie moje watpliwosci .

Jestem poczatkujacym .

Pozdrawiam Greg

2. Lotnik421 Xbox One

3. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ad.1 Po części tak.
    Ad.2 Tego nie wiem..
    Ad.3 Activate.iso działa nawet na 1.61

4. greg19871226

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kRAKOW
    Po czesci tak co mam przez to rozumiec ??

A active.iso odpala tylko gry z WAVE 2 czy moze byc tez 4 i 5

Prosze takze o odpowiedz na wyzsze pytania

Własnie nie wieze w bujde ze nie da sie wydobyc klucza z plyty

A i tak z ciekawosci ile jest napedow wersji Liteona ??

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wpisz sobie activate.iso to zobaczysz co i jak...

jak masz iX 1.6 to odpalisz gry z wave2 i wave3 a gry z wave4 odpalisz przez activate.iso albo przez patchowanie gier

Co do napędu to jeżeli facet przerobił to powinien móc wydobyć klucz aczkolwiek słyszałem, że w tych najnowszych napędach jest z tym problem

6. greg19871226

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kRAKOW
    Oki czyli Active.iso odpala wszystkie gry ktore nie chodza na tym sofcie 1.6 cos podobnego do Swapa Magica w konsoli PS2. Tylko zastanawiam sie czemu powedzial ze jak odpale gre z Wave4 to nie bede mogl wydobyc klucza z plyty . I konoc tylko 3 wersje napedow liteona sa a nie az 8 Rozmawialem z adminem tego forum i powiedzial ze to bzdura ale kazal sie zapytac wrazie czego na forum .

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bo są 3 wersje liteona. On nazywa to może V8 dlatego, że na napędzie jest tak jakby model: 8xxxx

Z tym odpaleniem wave4 i kluczem to bzdura

8. greg19871226

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kRAKOW
    To koles naopowiadal mi bzdur . Po dokladnie powiedzial ze mam nowego Dasha i ze jak uruchomei gre nowa czyli WAVE4 klucza juz nie wydobede z plyty . No czyli nie ma napedow v8 a , czyli tak jak on to mowil v7 i v8 czyli mozna powiedziec ze to te same wersje czyli da sie zgrac klucz z v8 do v7 bo to bede wersje 3 . Dobrze mysle czy nei jesli nei prosze o dokladny opis jak to wyglada

Wczytywanie...

Poleć forum