1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

klucz napędu ixtreme lt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michailov, Listopad 15, 2010.

1. Michailov

Michailov Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zakupiłem na allegro xboxa jaspera z flashem lt. Gościu nie wysyła klucza bo twierdzi ze w ten sposób musi otworzyć konsole i tracimy jego gwarancje. Czy będzie możliwość odzyskania tego klucza z tak zmodyfikowanego napędu?? Konsola to jasper. Nie wiem jaki napęd bo jeszcze go nie otrzymałem. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi bo nie chce wyrzucić 780 zł w błoto bez możliwości późniejszej aktualizacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. clumzy

clumzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cosmo Canyon
    jak to nie chce wysłać?jak już jest lt to konsola musiała być rozkręcana i tak.
    bez klucza nie wgrasz nowszego fw.
    edt.
    można odzyskać klucz ale trzeba kombinować.w niektórych łatwiej w innych trudniej wydobyć póżniej key.

4. Michailov

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no może sprzedaje już przerobione konsole. Możliwe ze sam ich nie przerabiał. I teraz nie wiem. Bo jeśli odbiorę paczkę i nie będzie się dało później klucza odzyskać to nie będzie za ciekawie. Podpowiedźcię koledzy co robić:(

5. Twette_k

Twette_k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    widze ze obawy przed zakupem umnie duzo osob zakupilo i nikt sie nieobawial tylko pan ma obiekcje! sam przerabiam konsole

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak konsola ma wgranego ixtreme LT i jak przypuszczam jest to liteon
    a gość ci nie da klucza to jego oddzyskanie jest mozliwe tylko
    poprzez ciecie ścieżek i lutowanie...
    jezeli dałby ci klucz to juz samodzielnie mozesz zrobić update bez cięcia

7. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Bez klucza lipa w twej konsoli akurat u ciebie jedyne wyjście jak będziesz chciał przerobić to cięcie ścieżek i odczytywanie go potem a następnie lutowanie. Nie jest to przyjemna i tania sprawa .

8. Michailov

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w takim razie Drogi Twette_k skoro mówisz ze nikt nie miał obiekcji to prosiłbym o ten klucz na maila. A swoją Droga skąd wiesz ze to ja zakupiłem u Ciebie konsole?? Po czym poznałeś??

9. Twette_k

Twette_k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widac po meilu przeciez

10. Michailov

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak:) nie mniej jednak jeśli sam Pan przerabia to nie szkodzie przecież wysłać klucza. Jest Pan przecież wręcz wzorówym allegrowiczem.

Wczytywanie...

Poleć forum