1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz napędu. Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spin997, Grudzień 25, 2010.

1. spin997

spin997 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Witam

Mam jeden mały problem. Mianowicie po świętach kupuję konsole przerobioną. Na aukcji napisane było najnowszym ixtreme. Nie jestem pewien czy chodzi o ixtreme czy o LT+ więc na wszelki wypadek poprosiłem o przesłanie oryginalnego klucza napędu. Nie znam się bardzo na przerabianiu konsol ale wiem że jeżeli ma się LT+ to potem nie da rady wyciągnąć klucza a jest on niezbędny do późniejszych zmian oprogramowania napędu.

Ale do rzeczy. Dostałem plik .bin i gość napisał że w nim znajduję się ten klucz. Wiem że są różne programy do przerabiania. Czy te programy obsługują takie pliki? Czy mam jakąś możliwość żeby sprawdzić czy tam naprawdę jest jakiś klucz?

PS.: Chciałbym mieć pewność że nie zostanę oszukany a jeśli chodzi o te sprawy to jestem laikiem trochę :p

pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Klucz do konsoli jest zapisany na 100 % w pliku bin. Możesz ściągnąć sobie jungel flashera i on własnie odczyta plik bin.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum