1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz napędu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez adam372, Luty 16, 2010.

1. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Mam takie małe pytanko, a mianowicie:
    Czy nowy napęd DVD kupiony powiedzmy na allegro bądź w jakimś sklepie (serwisie) ma wyczyszczony flash, czy może ma jakiś key wgrany.

Ważna i pilna sprawa bo kurier z poczty zgubił paczkę z napędem i boję się że wiedząc co jest w środku odkupi mi drugi napęd.
    Najgorzej że nie mam klucza ze starego :(,a z płyty się nie wyciągnie :mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    czyli jeżeli niemasz klucza napędu to masz bardzo drogie i niepraktyczne DVD gry ci już nie będą działać na nowym napędzie bez klucza tylko dema

4. adam372

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Tyle to ja wiem.
    Chodzi mi czy nowe napędy są czyste czy mają jednak jakiś key wgrany. Jakby się "niechcący" paczka znalazła to bym zobaczył czy jest jakiś key czy nie w dvd. Niestety nie mam przy sobie konsoli bo sam napęd z domu mi wysłali do flasha.

5. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    nowy napęd podobno jest czysty a bez oryginalnego klucza nic nie zdziałasz jak odzyskasz swoją paczkę to nowy napęd będzie ci niepotrzebny

ps. a gościu który przerabiał napęd niema twojego klucza ??

6. adam372

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Sam sobie miałem przerabiać :)
    Siostra dzieciakom kupiła xboxa. Szwagier go rozebrał i wysłał mi sam napęd. Niestety nie pomyslał i zrobił to poprzez poczte polską. Kurier paczkę posiał, więc nie mam napędu, ani tym bardziej klucza. Niestety podczas rozmowy z nim powiedziałem co było w środku (nie podałem tylko modelu napędu). Teraz się boję że kupi drugi napęd i będzie mi wciskał że to "z zaginionej paczki".
    Wiedząc czy nowe napędy są czyste jak łza po próbie zczytania keya będę wiedział co dostałem.
    To jakby tyle.:(

7. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Po mojemu to każdy nowy ma wgrany OFW. Poza tym każdy napęd ma indywidualny "key" ,więc jak nie masz keya od starego napędu to nawet spoofa nie zrobisz.

8. adam372

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Będzie trzeba chyba brać kuriera z poczty za "twarz" i niech odkupuje drugą konsolę, a tą bez napędu niech sobie weźmie na przycisk do papieru.

9. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Raczej tak. No chyba że się napęd odnajdzie tylko czy to będzie ten właściwy ?

Wczytywanie...

Poleć forum