1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

klucz napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martin288, Styczeń 7, 2011.

1. martin288

martin288 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Witam ma taką sprawę, jakieś 1,5m miesiąca temu gość wgrywał mi lt 1.6 ns potem po jakiś dówch tygodniach dograł mi lt+ (bo jak wgrywał mi przeróbkę poraz pierwszy nie było jeszcze lt+) jak mi dogrywał drugi raz przeróbkę poprosiłem aby zgrał mi ten cały klucz napędu na pendriva, lecz w końcu tego nie zrobił, i teraz pytanie
    1.czy warto się do gościa odezwać może aby przesłał mi ten klucz na maila o ile go jeszcze ma (podejżewam że ma bo przed przeróbką mówił że jak by konsola padła to żeby się do niego odezwać on przywróci oryginalne FW)
    2.Czy mi się może jeszcze przydać ten klucz?
    3. Czy w razie jak padnie konsola i będe chciał ją wysłać na gwarancje to czy w byle jakim serwisie wgrają mii to oryginalne FW (np za rok jak by mi padł konsola a ten gość zwinoł by się już z interesem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Wydaje mi ze warto bez klucza wszystkie oparacje na napedzie beda drozsze w przypadku jesli masz obecnie lt+ nawet dwukrotnie:)

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Klucz będzie potrzebny do dalszych przeróbek napędu
    Na gwarancje możesz wysyłać konsole z przerobionym napędem bo i tak nie sprawdzają

Wczytywanie...

Poleć forum