1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz napędu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grz3ss, Październik 11, 2011.

1. grz3ss

grz3ss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie :)

Od niedawna posiadam konsolke x360 elite, prod. 10.01.2010, konsolka przeszła flash na LT+ 2.0 dash: 13599 napęd lite-on niestety nie znam wersji napędu (interesuje mnie również jak mogę się dowiedzieć tego)

Moje pytanie to w jaki sposób możliwe jest abym odczytał kod napędu aby móc gdzieś go zapisać, by w przyszłości można było wgrać nowszy fw lub w przypadku straty przeróbki wgrać ją. Jestem świeżakiem w temacie konsoli więc prosiłbym o łopatologiczne wyjaśnienie mi sprawy

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli phat to nie jest todaa produkcji, a naprawy service date.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. grz3ss

grz3ss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konsola była kupiona pod koniec sierpnia tego roku i nigdy nie była w naprawie a data ta jest podana na tyle konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum