1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz z napędu BENQ

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez petroz, Listopad 25, 2010.

1. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Witam!

Mam taką sytuację:
    Mam konsolę wyprodukowaną w 2006r. W 2009r. padł mi ortginalny napęd BENQ, więc postanowiłem wymienić napęd na nowy już sflashowany. Udałem się do pewnego kolesia, który to odczytał klucz z oryginalnego napędu i wrzucił go do nowego (chyba też BENQ), jednocześnie wgrywając mi IXtreame 1.61.

Teraz moje pytania:
    1. Czy aby wgrać teraz LT+ potrzebuję tego klucza, czy też mogę go wyciągnąć z jednego z tych dwóch napędów (po wymianie otrzymałem spowrotem mój zepsuty oryginalny napęd BENQ)?
    2. Czy jest możliwe, że w moim XBOXie aktualnie siedzi np. Liteon, a nie BENQ?
    3. Czy LT+ wspiera wszystkie napędy BENQ?

EDIT: Przepraszam, ale zły dział. Zauważyłem jak już utworzyłem temat. Czy można prosić moderatora o przeniesienie do działu Sprzęt?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum