1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez todi, Listopad 22, 2010.

1. todi

todi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Otóż rok temu przerobiłem konsolę, mam napęd liteon z fw ixtreme 1.6 (chyba ^^). Byłem (jestem?) głupi i nie poprosiłem o zgranie klucza...
    Dashboard teraz mam w wersji 2.0.1416.0, dziesięć minut temu było inaczej, napalony włożyłem AC:B aktualizowałem i ofc nie mogę odpalić gry. Doczytałem się, że będę potrzebował nowej wersji fw LT+ i mogę to zrobić samemu jeśli mam klucz nie płacąc za tą usługę i wystarczy tylko kabel sata. Moje pytanie to jak wyciągnąć ten klucz z napędu, czy będę potrzebował jakiś specjalnych kabli do podłączenia napędu do komputera czy tylko stata?, bo jeśli tak to sobie to odpuszczę i zapłacę jakiemuś specowi ; P

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
Wczytywanie...

Poleć forum