1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Klucz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aker, Kwiecień 13, 2011.

1. aker

aker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    CZeść przerabiałem ixa w muli gamsie w krakowie ale mniejsza z tym na początku miałem 1v6 a wgrali mi lt+ czy jak wyjdzie nowa przeróbka będzie dało się spokojnie wgrać bo oni nie dali mi żadnego klucza a wiem że teraz lepiej go zdobyć ze wględu na new dasha. Ewętualnie jak zdobyć ten klucz Oodrazu mówie że napędu nie zmienie:cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Da się wyciągnąć,możesz isć jak wyjdzie przeróbka do tych samych co Ci robili,powiesz że tu przerabiałeś oni będą mieli twój klucz i zapłacisz taniej...
    A jak nie to inny serwis Ci jakoś wydłubie ten klucz.

4. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  5. aker

aker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    !bgsze i tak ja sie w to bawić nie będe oni wgrają mi przeóbke LT+ 2 jak wyjdzie i dopiero zaktualizuje

6. E1N1O1

E1N1O1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nakło nad Notecią
    Chodzi o to, że nowy update systemu zmienia firmware(oprogramowanie) w napędzie dvd i z kasuje Ci Twój klucz dvd jeśli masz wgrane ixtreme.
    W tedy już klucza nie odzyskasz i będziesz miał zamiast konsoli drogą podstawkę pod kwiatka.
    Więc lepiej dowiedz się czy aby na pewno w tym serwisie zapisali Twój klucz.

Wczytywanie...

Poleć forum