Klucze Games for Windows

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Jako że każdy mój temat ląduje w koszu musze stworzyć nowy aby zadać to dręczące mnie pytanie :D
A więc tak czy jeśli będe używał klucza z GTAV do każdej gry to grozi mi banan?
Zawsze wpisuje klucz od gta bo niechce mi sie wpisywać tych z instrukcji a z gtaiv to sobie kopiuje i po sprawie.
I tak czy microsoft zbanuje mnie za to używanie tych samych kluczy jak podłącze sie do xbox live? Bo na Games for windws nie banują bardzej skupiają się na XBL.
I chce wiedzieć czy robić nowe konto czy też nie. Bo niechce stracić konsolki a granie bez podłączenia jej do neta nie wchodzi w gre heh :D
 

Flaszka

Użytkownik
Użytkownik
Gościu radze ci przeczytać jakiś poradnik związany z xbl, a po drugiego o jaki klucz z GTA V ci chodzi ? w x'o nie ma czegoś takiego jak cd-key, nie dziwię się że ci usuwano temat.. .
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
usuwano tematy ale o innej tematyce. Pozatym jak odpalasz gre z Games for Windows LIVE to ona żeby być online prosi o klucz i o taki klucz właśnie mi chodzi.
 

Flaszka

Użytkownik
Użytkownik
To jest forum o xbox a nie o PC i Game for Win.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak wiem ale to dotyczy też Xbox LIVE ponieważ moje pytanie brzmiało czy nie zbanują mnie w Xbox LIVE za podawanie do każdej gry na PC która posiada games for... tych samych kluczy bo przecież Xbox LIVE jest zintegrowany z Games for Windows LIVE
 

peja101

Banned
A masz chociaż xboxa? ;p
 

Grantone PL

Użytkownik
Użytkownik
Tak dostaniesz bana na Live za ********** tępe pytania :p
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie ty w xbox'ie chcesz wpisywać klucze z GTA IV? I co ma Games for Windows do Xbox'a?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie zabanuja. kosz
 

Do góry Bottom