1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kobiety na boisku w FIFA 16 zbulwersowały graczy. Peter Moore staje w ich obronie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 1, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Szczerze powiedziawszy jest to dosyć przerażające, że tego typu treści w grze spotykają się z ogromna falą nienawiści ze strony graczy. Zwłaszcza, że nie jest to chociażby zmiana mechaniczna, która może wpłynąć negatywnie na samą rozgrywkę.

Parę dni temu informowaliśmy was o kobiecej lidze w FIFA 16. To zupełna nowość w serii, która do tej pory opierała się jedynie na męskich drużynach piłkarskich. W najnowszej odsłonie otrzymamy do dyspozycji również 12 reprezentacji żeńskich, a w dokładne odwzorowanie najlepszych światowych zawodniczek włożono ogromną ilość pracy. Problem w tym, że z jakiegoś powodu nie spodobało się to graczom, którzy niemalże natychmiast rozpoczęli krucjatę po różnych zakątkach sieci.

Komentarze są różne. Na Twitterze, Facebooku i innych serwisach społecznościowych spotkamy zarówno rzesze wielce zawiedzionych, którzy obwieszczają, że rezygnują z kupna przyszłorocznej edycji gry, jak i buntowników krzyczących na cały głos, że "EA psuje ich ukochaną grę".

Do rozmowy włączył się sam Peter Moore z EA, który stwierdził, że jest to po prostu smutne, że z graczy wylewa się tak ogromna ilość "mizoginistycznego jadu" i twierdzi, że "możemy być lepsi".

A co wy sądzicie o tym dodatku? Czy jest w tym coś złego? Mi się wydaje, że nawet jeżeli komuś, z różnych przyczyn, nie odpowiada prowadzenie drużyny o płci przeciwnej to przede wszystkim nie jest do tego zmuszany. To tylko pewna funkcja w grze i absolutnie nikt nie musi z niej korzystać. A skoro jest dostępna inna opcja, to po co to całe zamieszanie?

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie denerwujące jest to pchanie się kobiet wszędzie tam gdzie jest facet - lekko to denerwuje. Wiadomo równouprawnienie i tak dalej blablablabla.

Czekam na NHL, NBA i może zrobią nową FIFE Street z kobietami - LOL!

Nic nie mam przeciwko Dead or Alive Volleyball - wiadomo . - ogólnie to sport, gdzie lepiej patrzy się na kobiety podczas meczu niż na facetów ..

Ale piłka itp to męskie sporty.

Zresztą mówiłem nie ma odzwierciedlenia falujących cycków - nie kupuję!

komski lubi to.
  4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja też uważam to za złą decyzję - głównie dlatego ze o kobiecej piłce nożnej wiem tylko tyle że gdzieś tam sobie istnieje. Nie znam żadnej zawodniczki ani drużyny, nigdy nie widziałem żadnego meczu i nie mam zamiaru oglądać a już tymbardziej grać kobiecymi drużynami. Dla mnie to taki feature dla wzbudzenia taniej sensacji i narobienia szumu wokół gry.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. weglowa25

weglowa25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po pierwsze primo: TYLKO PES
    Secundo: gdyby bóg chciał żeby baba grała w piłkę nożną
    to zakodował by jej w genach brodę, bicepsy i kuśkę.

komski lubi to.
  6. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Piłka nożna jest coraz bardziej zniewieściała( udawane faule, potknięcia i wielkie łzy sfaulowanych) latego FIFA wychodzi naprzeciw temu "skobieciałemu sportowi" bez urazy drogie Panie. Jak dla mnie FIFA się już skończyła i tylko patrzeć jak za rok wrzucą ludzi pokroju Grodzkiej lub Biedronia by piłka była bardziej przyjazna... . Nie dam się już na brać na realizm gry itp itd i znam wielu graczy którzy FIFie mówią dziękuję i jak dla mnie to mogą stworzyć nawet tęczową ligę panów z wielofunkcyjnymi odbytami.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie rozumiem płaczu fanatyków Fify w którym z części na część zmieniają się tylko składy. Teraz DOKŁADAJĄ więcej i ludzie narzekają. Mało tego twórcy gry nie zmuszają do gry kobietami, a DAJĄ MOŻLIWOŚĆ pokierowaniem drużyną żeńską. Tyle jadu plują z siebie fanatycy FIFY, jakby to miało grozić ich niebezpieczeństwem i ich bliskich jeśli nie zagrają kobietami. Nowe pokolenie "graczy", kto ich zrozumie...

Oski8882 i BuRRRza lubią to.
  8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jestem starym pokoleniem graczy i jakoś nie podoba mi się ten motyw z kobietami. Dla mnie są sporty wyłącznie dla mężczyzn i takie też mają pozostać. Może jakbym miał 18 lat był bardziej otwarty na Koniczite Wurst (czy jak to się zwie) to "może" miałbym inny pogląd - buehehe.

Taki przykładzik kobiety w kulturystyce - to już babochłopy, a nie kobiety..

Za parę lat może będziemy oglądać homo piłkarzy?..

PS. Tak samo z zawodami. Są wyłącznie dla mężczyzn, no ale kobiety na siłę się pchają - bo równouprawnienie..

9. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    Pluja bo fifa 15 jest fatalna i zamiast poprawiać gamę play, to serwują nam takie coś.
    To z czego mają się cieszyć?

G2 / SwiftKey

Onicniepytaj lubi to.
  10. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    A moim zdanie fajna sprawa, może teraz uda mi się namówić narzeczona na mecz :D

wojek_gacek lubi to.
  11. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Tylko podczas powtórek nie rób zooma na bimbałki hehe bo sie narzeczona obrazi ^^

12. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Licze ze po strzelonym golu będzie można ściągnąć koszulkę :D

wojek_gacek lubi to.
  13. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
    pomysł z laskami debilny, tryb potrzebny tylko kobietom a kobiet grających w FIFĘ jest zapewne miliony. Zamiast poprawić tak podstawowy szczegół jak np. nie daj borze "sędziowie" to będą siedzieć nad idealnym odwzorowaniem brył, zwanych potocznie bimbołami. Tak jak ktoś już napisał przede mną, czekam na FIFĘ z trybem Gay, a później wybuchowy tryb Allah Crossbar!

Wczytywanie...

Poleć forum