1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod 48h nie działa?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bansuj, Styczeń 9, 2010.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Witam, dzisiaj postanowiłem aktywować kod na 48 godzin golda który dostałem w pudełku EfLC. Wszedłem więc w "Wymień kod" i wpisałem. Potem wyświetliła się informacja o aktywacji golda, zgodziłem się i wyskoczył komunikat z prośbą o wylogowanie. Po ponownym zalogowaniu dalej widzę że mam konto Silver. Resetowałem też konsolę, ale to nic nie daje. W czym problem? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Z tego co wiem, ten kod nie zamienia konta na gold, a pozwala tylko grać przez internet ;)

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Dokładnie, spróbuj zagrać online, na pewno się uda :D temat zamykam bo było juz o tym nie raz.

Wczytywanie...

Poleć forum