1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod 48h

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Naki19, Czerwiec 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Naki19

Naki19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mógłbym mi ktos podrzucic jeden jesli ma na zbyciu? Bo chcialem dzisiaj dostac osiagniecie w Halo 3 ze trzeba miec 7exp siodmego dnia miesiaca i mam to 7 exp ale dopoki nie wejde w playliste to mi nie zaliczy a wlasnie wczoraj mi sie gold skonczyl..Ladnie prosze:p

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też bym prosił na PW Ale jest już taki temat.

4. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powinny sie bany posypac bo juz nie idzie wytrzymac z tymi kodami.

LINK >> Prośby o kod 48h

5. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ludzie ja nie wiem co z wami . Kupujecie konsole za kilkaset pln , telewizory full hd a szkoda wam wydać symboliczną złotówkę na live ....żal mi was

6. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ludzie, kod 48h na Allegro kosztuje złotówkę... A jak się nie ma konta Allegro to zawsze można do sprzedającego napisać maila, czy nie sprzeda poza aukcją, prawda?

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum