1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kod błędu 0101

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez jaca97g, Styczeń 27, 2016.

1. jaca97g

jaca97g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, wczoraj wydarzyła się tragedia i na mojej konsoli x360 slim pojawił się red ring. Błąd kodu to 0101 czyli z tego co wyczytałem jest to błąd xcgpu. Ktoś miał już do czynienia z tym błędem? Dodam że w domu był remont i dość sporo kurzu ale konsola była przykryta możliwe że kurz się dostał i dlatego pojawił się red ring?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3447
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. jaca97g

jaca97g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zapoznałem się już chyba ze wszystkimi takimi stronkami. Chciałbym poznać zdanie osób które na własnej skórze miały donczynienia z tym błędem.

5. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Wyjmij dysk i wszystkie USB. Zostaw tylko zasilacz i kabel do telewizora i uruchom XboXa

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    731
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Miałem w czwartek taką konsolę gra nie warta świeczki by ją ratować koszt ok 200zł z tego co się orientowałem gwarancja 6miesięcy oczywiście jest to koszt orientacyjny. Lepiej puścić ją na części

Wczytywanie...

Poleć forum