1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kod błędu 0x87dd0013

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez janusz67, Marzec 19, 2016.

1. janusz67

janusz67 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,proszę o pomoc,na nowej konsoli ONE utworzone 2 konta czyli główne od syna i moje jako drugie,zawsze oba nasze konta są zalogowane i do tej pory wszystko było ok,od ok 2 tygodni konto syna tylko offline,tzn pisze na zielonej planszy"TO NIE ZADZIAŁAŁO"i nie można sprawdzić osiągnięć,statystyk nawet wyglądu konta,nie zapisuje mu punktów ,czyli chyba nie może się połączyć????na moim koncie wszystko działa,co zrobić żeby naprawić to konto od syna,proszę o pomoc
    ps.jak chcę pobrać grę z Golda Lords of the falen i klikam na konsoli na jego koncie (gold jest u syna)zainstaluj to wyskakuje kod błędu 0x87dd0013,masakra,co robić????

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Usun konto i pobierz je na nowo

Wysłane z mojego Honor 7.

4. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Wygrzebane na oficjalnym forum XO. Wykonaj oba kroki.
    1
    Ustawienia > wszystkie ustawienia > dysk i blue ray > blu ray > pamięć trwała > potwierdź

2
    Ustawienia > wszystkie ustawienia > sieć > ustawienia sieci > ustawienia zaawansowane > alternatywny adres mac > wyczyść

5. janusz67

janusz67 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki,porada od rathaniela nic nie dała,wieczorem spróbuję usunąć konto syna z konsoli i pobrać je na nowo,mam nadzieję że dotychczasowe osiągnięcia ,gry i sejwy pobiorą się i nic się pokopie,oby ;)))

Wczytywanie...

Poleć forum